SPOR yapmak istiyorum, tecrübeli arkadaslara bir kac sorum var :)))

Spor yapmak, vücud direncimi yükseltmek vücudumu sikilastirmak ve yag yakmak istiyorum. Bana öyle bir spor lazim ki, belli bir süre sonra günlük yasam kalitem artsin, daha uzun süre sonra yorulmaya baslayim mesela daha dayanikli olmak istiyorum.

IP ATLAMAK, DANS ETMEK, YOGA YAPMAK iyi olur mu mesela? Bunlardan zevk aliyorum mesela...

Tesekkürler simdiden :)

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• fitness yap kardio ya ağırlık ver

1|0
    0|0
    • bisey sorcam ip atlamak kosmak kadar etkili diyorlar bir bilgin var mi

• kolay gelsin ;)

• sagol :)

Erkekler Ne Diyor 9

• sen resmen fitness'dan bahsetmişsin.

fitnessda ip atlıyarak, koşu yaparak vs. kondisyonun artar, herhangi bir şeyde kolay kolay yorulmassın.

hafif ağırlıklarda çok tekrar yaparak vücudunu sıkılaştırabilirsin.

istediğin herşeyi fitness ile gerçekleştirebilirsin.

1|0
    0|0
  • ip atla dans et yoga da yap :) plates yap . bunların dısında squat yap sıkılasmak ıcın .. ve mumkun oldugunca tuzu azalt. bol bol su tuket . sekerı meyveden al . onun dısında seker kullanma ..

1|0
    0|0
    • hersey tamamda tatliyi cok seviyorum :D yani abartili degil de günde bir parca cikolata yerim mesela... tavsiyelerin icin tesekkür ederim :)

• ok sagol :)

• 1.si plates yap 2ayda baya bir sıkılaşırsın 2.si eğer daha erken yorulmak istemiyorsan platese giderken haftada 1 evinde kardiyo yap 3.sü ip atlamak gerçekten faydalı ve çok çabuk zayıflatır 1 ayda 6 kilo verirsin yemeğinede dikkat edersen

1|0
    0|0
  • ben vucut yapıyorum ama sana vucut gitmez fitness olabilir ve yüzme yapıyorum sonuna kadar yüzme yap derim omuzların kolların kanatların bacaklarına kadar her yer çalıyıyor

1|0
    0|0
    • oturdugum yerde malesef havuz yok o kadar yakinlarda biraz zor olur ugulamam ama yüzmek iyi gercekten severim bende aslinda..

• ne güzel devam et böyle cok saglikli yüzmek :)

• inşallah teşekkürler sanada başarılar vesselam,

• ip atlamak bence kardiyonun en keyifli yanıdır uzun yıllardır boks ve fitness yapıyorum birsüredir de crossfit kardiyovasküler tüm antrenmanlar kilo vermeni sağlar ve anaerobik kapasiteni (kondisyonunu) arttırır onun haricinde yoga ve pilates kaslarını uztır sıkılaştırır ve rahatlatır esneme ve direnç üzerine kuruludur direnç egzersizleride kesinlikle yapılmalı vücudun bir heykeltraş gibi yontulnasında şeki, llenmesinde hayati önem taşır güzel bacaklar ve dolgun diri kalçalar için squat bayanlarda olmazssa olmazlardandır...

0|0
    0|0
  • iyi sporlar işte devam et

1|0
    0|0
  • Bu kafayla spora baslama. Sporun asil amaci zevk duyarak rahatlamaktir

0|0
    1|0
    • Sevdigin sporu yaparsan zevk alirsin, benim Yoga ve Dans yaptigim gibi, istesen de istemesende spor yaptiktan sonra rahatlarsin dogal olarak. Belki bilmiyorsundur ama bir cok insan kendine benim gibi belli hedefler koyar, bu da cok normal, senin kafan nasil calisiyor anlamadim yani hahaha :D kimisi bodybuilding yapar, kmisi de benim gibi vücud direncini yükseltip yag yakmak ister... ;)

• Sonuna " ;) " koydugun icin cok fena bozuldum. Resmen laf koydun bana. Dur ben de yapiyim ;)

• hahahahahahahaha :D

• savunma sporları kuvvet direnç sıkılaşma güç vücut geliştirmeyi içinde barındarır bunları seçebilriisn örnek olarak kick box idealdır

0|0
    0|0
  • Fitness + plates yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yoga yerine ben olsam fitness ya da pilates yapardım

0|0
    1|0
  • önce fitness yağ yakmak için.

Sonra plates sıkılaşmak için.

1|0