Günde 700-1000 arası ip atlamak

Isındıktan ve birkaç hareketler yaptıktan sonra 500-1000 veya üzeri ip atlayabiliyorum. Basen üst bacak kalça fazlalığim var. 3-4 ay sonraki durumum ne olabilir? Boy 160 kilo 64

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• valla bende atlamaya baslıcam bacım sakın bırakma.haftanın 5 gunu yuzme ve fıtness yapıyorum 4 aydan beri cok iyi konuma geldim kondisyonum yukseldı.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• squat yap :)

0|0
    0|0
  • İp atlayarak bahsettiğin bölgelere pek bir faydası olmaz. İstediğine ulaşamazsın. O bölgedeki kasları hareket ettirecek hareketler yapmalısın.

0|0
    0|0
  • Uuuu über seksi bir vücudun olur at toksinleri vücuttan ve bol su iç. Benim kuzenim hem ip atlıyor hemde koşu yapıyor

0|0
    0|0
  • bende her antreman 10000 ip atlıyorum.

ip atlamak güzel bir cardio hemde eylenceli, bunun yanında 10, 15dkda koşu yaparsan çok daha iyi olur. beslenmenede dikkkat edersen 3, 4 ay sonra amacına ulaşabilirsin.

0|0
    0|0
  • Tek başına yeterli değil.Biraz da farklı sporlara yönelmelisiniz.Vaktiniz varsa koşabilirsiniz.Ancak kilo vermek istiyorsanız pahalı olmayan çaylar var.Onlardan içebilirsiniz. Bol bol su için faydası olacaktır elbette.

0|0
    0|0
  • valla istedin kadar atla uzayamassın :D Hahaha

0|0
    2|0
  • incelir merak etme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kilo verirsen o yağlar da erir zaten ama yetmez sadece ip atlamak koşu yürüyüş falan da yap diyet kesin olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...