Iş kadını, ev erkeği...

Bir komşumuz vardı kadın çalışıyordu, eşi de yemek yapıyor çocuklara bakıyor, evi temizliyordu, çok garip gelirdi bana. Sizin böyle tanıdıklariniz var mı? Böyle aileler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bana çok saçma geliyor. bir erkeğin bir kadına bağımlı yaşamasi. Gerçi kadının erkeğe bağlı yaşamasi da kötü ama toplumca alışkınız

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• Adam iş bulmak için uğraşmıyorsa adam haksız ama, kısa bir dönemde aynını yaşasam karşımdaki erkek işsiz kalıp ağlayıp sızlanmak evde terör estirip stres bombası gibi gezmesinden ise böyle yardımcı olması çok güzel tabi neden yadırgayayım.

Ama, uzun süreçte olmaz taraflar benliklerini kaybeder.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• bağımlılık falan bilmemde benim tabiyatıma aykırı yeri gelir hastalık vs. özel durumlarda hertürlü ev işinide yaparım ama peşinde koşturduğum bir ekmek kapısı hergün kazanmak zorunda olduğum bir ekmek savaşı olmalı

1|0
    0|0
  • Bizim beden hocası vardı karısı da polis ve çocukta yoktu. Adam eve gidip yemeği felan yapardı karısı daha sonra gelirdi :) Aralarında anlaşıyorlarsa bundan kime ne. Ama bize,bana ters orası ayrı.

1|0
    0|0
  • Erkeğin arada karısının gönlünü alıp gezdirdiğinde! çok iyi bir yaşam olabilir diye düşünüyorum!

1|0
    0|0
  • öyle tanıdığım yok ama ALLAH seni inandırsın daha beteri var. adam devlet memuru ama o kadar temizlik hastasıki yemekleri alısverişleri kendisi yapar halı yıkıyor elbise seriyor kapı komsum ama evde önlüksüz göremedim

1|0
    0|0
  • Şimdiki zamanda her şeyi beraber yapmak makul ve doğrusu da o olmalı kadın çalışacak çamaşır utu yazık değil mi kıza derim

1|0
    0|0
  • emekli olduktan sonra her erkek biraz ev hanımı olur babamdan biliyorum damak zevkimi bozdu benim :D

1|0
    0|0
  • valla kesin tatardır :D ah tatarım tatarım sen calıs ben yatarım altına araba üstüne ev sana koc gibi bakarım :D

1|0
    0|0
  • Erkek dediğin, allahtan başka kimseye bağımlı kalmaz. gerisini bilmem ben

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu bağımlılık tembellik haline gelmemişse normal...Hayat müşterektir..

Erkeğin işsiz kaldığı durumlar olabilir bu durumda kadın girer devreye..Ya da tersi..

Bu devirde hayat zor..

Ev işi kadın işi diye düşünen sığ beyinlerden değilim..

Ben de, eşim de çalışıyoruz ve işleri de birlikte yapıyoruz..

Medeni olmak bunu gerektirir..

1|0
    0|0
  • kadınlar temızlık , yemek yapacak dıye bır kaıde yokkı , gorevıde bu degıl , dunyaya evlenıp cocuk yemek temızlık yapmaya gelmedık , sadece sundugumuz bır hedıye oda kıymet bılene

1|1
    0|0
  • evet var...öncelikle adam iş bulamadığından üstlendi daha sonra kolay geldiği için,benimsedi...

mevlam korusun öyle erkek türünden..herkes belli ölçüde görevini yerine getirmeli..

1|0
    0|1
Yükleniyor...