Köpeğimin zincirini çıkarsam Kaçar mı ?

1 haftadır sitenin bahçesinde bağlı. ara ara dolaştırıyorum. Tasmasını çıkarsam kaçar mı ? Yerini benimsemiş midir ? Cinsi golden - terrier kırması.

not : kulübesi var ama hiç kullandığını görmedim.

Güncellemeler:
Zincirini çıkardm yanımdan ayrlmadı . Benden en fazla 100 metre uzaklasti ama çağrnca geldi. 1 saat kadar oynadktan sonra tekrar tasmasini taktm. Kaçmadı. Sadıkmış. Bundan sonra hergun 1-2 saat serbest bırakrm.

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• gider o

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kacabilirrrrrrr

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kaçmaz , benimde aynı cins köpeğim vardı . Onu bir salıyodum gidiyodu 3 gün takılıyodu işini hallediyodu :D sonrada evin kapısının önüne gelip beni bekliyodu .

0|1
    0|0
    • sokak köpekleri geliyo mahalleye. gördüğü an havlamaya başlıyo. zincir olmasa saldırcak ama tipine bakınca sokak köpekleri onu öldürür :S bu yüzden korkuyorum biraz. ayrca dişi :S

• Benim ki güçlüydü tek başına 2 çoban köpeği ve bir tane alman kurdunu alt etti . Dişiyse salma sakın tek başına , başına bela olur yavrular falan , onu akşamları basketbol ya da futbol sahası gibi etrafı kapalı mekanlarda serbest bırak . Ayrıca sen şu köpeği arabalardan korkan çocuk değilmisin ben mi yanlış hatırlıyorum .

• aynen aynen o benim. yakınlarda kapalı bir yerde yok. salmıcam ya. arabadanda korkuyo sokakta yapamaz. benim gözetimimde dolaştırırım 2-3 günde bir sefer.

• kaçmaz köpekler sadıktır

0|1
    1|0
    • yemeği suyu filan hiç eksik bırakmıyorum.Sitedeki herkes bakımına yardım ediyo. Bide serbest bırakırsam sokak köpekleriyle boğuşur mu ?

• valla nerede yaşıyosun bilemem ama çocukları görüyorum ip bağlayıp gezdiriyolar çalınmıştr köpek kendi gitmez

• haklısn en iyisi salmamak

Yükleniyor...