Sitede ki bazı kızların derdi ne ?

Genelleme yaptığımı sanmayın yapmıyorum . Abi bazıları cidden kafayı yemiş . Sevgilisi olan erkeklere kafayı takan mı dersin , sevgilisi ona bağlansın diye sevişmeyi düşünenler mi dersin , sevgilisini kendine köle yapmaya çalışan mı dersin hepsi burada . Biz böyle saçma sapan şeyleri kafaya takarsak kusura bakmayın ama bu erkekler tabi ki yabancı kızlara yönelecekler . Bir insanın sevgilisi varsa saygı duyman gerekir seni sevmiyor istemiyor onu seviyor bunu hazmet ve insanları rahat bırak . Bir insan sana bağlanacaksa bırakta kişiliğine bağlansın tabi öyle birşeye sahipsen ! Ayrıca sekse bakış açısına bak ' bana bağlanmasını istiyorum ' ne alakası var acaba ? Ve onlar sizin sevgilileriniz evcil hayvanlarınız değil ! Tasma takıp bağlayamazsınız . Lütfen kimse kendisine söylenmediği halde üzerine alınmasın tabi bu tip saçma sapan şeyleri kafasına takmıyorsa . Yok takıyorsanız evet alının çünkü bu yaptığınız saçmalık ve aptallık ! Sizin yaptığınız şeylerin bedelini 'Türk Kızları' başlığı adı altında biz de ödüyoruz üstelik hiçbir suçumuz yokken !

0|0
9|14

En İyi Erkek Görüşü

• yabancı kızlara yönelme konusunda bak orada haklısın Alanya'da oturuyorum görüyorum.Zira şöyle bir derdim var benim de;3 yabancı dilim var,rehberlik yapıyorum kız arkadaş edinemiyorum mesela.Çünkü kafada otomatikman"hmmmm,şimdi bu adamın idare ettiği en az 3-5 yabancı kız arkadaşı vardır mutlaka"olgusu yaratıyor.İyi de ben onlardan değilim ki...Tanımaya da yanaşan yok.kış geldi mi o hinzomatları da görüyorum Türk kızına köle olacaklar da"veren yok"tabii.İyi oluyor da,kurunun yanında yaş da yanıyor.Sekse bakış açısı değişmeli,o konuda hemfikirim kurban olan gizli mağdur bayan arkadaşım..Daha yazardım ama KS çöksün istemiyorum.5 yıldız...

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• 1|0
    0|0
  • Haklısın.

1|0
    0|0
  • En çok ilgimi çekenler "Birlikte olduğum adamların hepsi insanlıktan uzak, duygu yoksunu, idiot, kaba saba, umursamaz, bencildi" diyen ve kendileri için "çok duygusalım" diyen kızlar...

Yerden yere vurdukları ve kendilerine hiç değer vermeyeceklerini bildikleri kişilikleri hayatlarına almaları falan... Cellada aşık olunması tuhaf.

0|1
    0|0
  • Soru başlığında"ki" bitişik yazılır. Hah.

0|0
    0|0
  • Sen gibiler kalmış halen demek, bravo.

1|0
    0|0
    • Çoğunluk azınlığı örtüyor tabi

• Öyle görünüyor

• Takılacak bir durum değil kendi başına ağrıdan öte bişi yapmaz.

• Kızdırmayın gizliyi..

0|0
    0|0
  • Bir bakıma haklı. Rahat bırakın bizi :)

0|0
    0|0
  • bağzıları çok boş çünküm

0|0
    0|0
  • kızların hepsi kafayı yemiş. sen niye indirgiyorsun ki? :)

0|0
    0|0
  • rus kızları hepinize selam

öptüm bye

0|0
    0|0
  • Burdaki tum kullanicilar sağlam değil bunu bilerek gir buraya...

1|0
    0|0
  • yürübeeeee kim tutar seni

0|0
    0|0
  • hangi site bu söyle bizde üye olalım ?

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Sadece bazı kızların bu sekilde sorular sordugu degil bazı erkeklerinde bu sekilde soruları var sadece kızları baslık altına alman yanlışş. Hatta sadece bizim ülkemizde de böyle sacma sapan insanlar yokk. Sadece biz gördüklerimize bakıyoruz geride kalmıs olan görmediklerimizi gözümüzde büyütüyoruz. Ama genel olarak bütün insanlar böyle. Nasıl bizim ülkemizdeki bir kız sevgilisini köle yapmak istiyorsa yabancı bir kızda bunu isteyebilir ki istiyorda.Nasıl ülkemizden bir hırsız cıkıyorsa baska ülkede de cıkabilir. Ama siz ve sizin gibi olanlar kendi ülkesini ezip baskalarını yükseltir.Eger ciddi anlamda öyle insanlardan rahatsızsan muhattap olmazsın takılmazsın sorulara cevap vermezsin. Her insan aynı olcak diye birsey yok.Umarım anlatabilmistirim. Bu arada o bahsettigin insanlardan da degilim kaldı ki sorularım bile hic yok sadece bu konuda yorumumu belirttim.

0|1
    0|0
    • Benim anlatmaya çalıştığım ülkemi ezmek değildi tamamiylen yanlış anlamışsın . Ben bizi genellemedim türk kızları diye insanların bakış açısını yazdım .

• Düşüncelerimi geri çevirmiyorum ve bu bir genelleme de değildi ben burada erkeklerin bu yüzden yabancı kız diye tepindiklerini söyledim ve haklıyım da .

• YETER! o halde :D Sen kendine ben kendime haklıyım.

• şiir gibi olmuş eline sağlık gizliş.

o bahsettiklerinin çoğu 14-18 yaş aralığı kanımca.

1|1
    0|0
    • Bence de öyle gelişimini tamamlamamış özgüven eksikliği olan ergenler gibi davranıyorlar

• Azınlık olarak bizimde arada kaynamamız çok koyuyor be :(

• ahahah kıyamam <3

• Sitedeki en büyük kusur, çekememezliktir.

0|1
    6|0
  • Sitede ne dogruki.

0|1
    0|0
  • Kızlar turlu turlu bilmiyorum.

Nitekim erkekler de oyle.

0|0
    0|0
  • Haklısın.

0|0
    0|0
  • bi de gizliden erkek.avi niyetiyle tribünlere oynayanlar var bacım sende haklısın.

0|0
    0|0
    • Gizliden erkek avı niyetiyle tribüne oynanmaz çünkü kimse kimliğini bilmediği için hiçbir şey kazanamazsın . Hatta sırf erkek avı denilmesin diye gizli oldum . Ama mantığın bu kadarını almıyorsa yapacak birşey yok bacım sende haklısın .

• Türk kızları olarak genellemek alakasız, ama diğerlerine katılıyorum. Bu insanlardaki gereksiz, saçma hırs neyin nesidir anlamış değilim. Ayrıca birini kendine dişiliğini kullanarak bağlarsan senden tek isteği yine bu olacaktır, başka bir şey değil. Dişiliğinizi değil, kişiliğinizi konuşturun.

1|2
    0|0
    • Türk kızları benim genellemem değil ki anlatmak istediğim onlar böyle yazınca insanların bizi 'türk kızları' diye genellediğiydi .

• Anladım, alakası olmayan yani saçma bir genelleme diye belirttim sadece.

• herkesin derdi kendine biz kendimize bakalım

0|0
    0|0
Yükleniyor...