Iki senedir bitip başlamak

iki kişi birbirini gerçektede tanıyor sanalda önce normal arkadaş sonrası sanalda cinsellik boyutuna ulaşan ilişki...ikiside evli...kadın çok ateşli erkekde...ama kadın kontrolsüz herzaman görüşmeyi isteyen çok soru soran...nefret ettiğindde sinir edecek herşeyi yapan...ik senedir iki kez bir arayagelinmiş erkek ilkinde kız biriyle sevişir gibi davranmış...sonra pişman oldum deyip bitirmiş...kadın bunun üzerine demediğini bırakmamış...hatta hamileyim yalanını bile atmış...tehlikeli bir kadın yani...ayrı kadığında kadın arada bir yine mesajlarla etkileme çabasına devam etmiş...sonra yine başlanmış...defalarca ayrılıp barışılmış ...erkek bitirip dayanamayıp geri dönüyor...gerçek cinselliktende kaçıyor...ilkinden sonra bir kez daha bir araya gelmişler...erkek inanılmaz zevk almış...kadın muhteşem sevişiyor...ama yine iradesiyle sürtünmeyi tercih etmiş...ve sonra yine pişman oldum demiş...bu erkek ne yapmaya çalışıyor...bu kadını bırakacakmı...bırakmama geri dönme nedeni ne...

Güncellemeler:
kız duruyordu kaçgündür...ama adam şimdi konuşmak istemiş ne yapsın kız...adam ne yapmaya çalışyor...

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• 2 sorunuda biliyorum. Sen pskopatın tekisin ya :D

0|0
    1|0
    • Senden senelerdir vazgeçmeyen erkek senin tadına alışmış biri seni bırakabilirmi. O ne kadar korksada senin gibi biriyle olmuş sonuçta :)

• Garip olan ne biliyomusun zigan. Neden bu kadar insanları yargılıyoruz. Bazen mutlu olmak için en kötü ihanetleri yapmak gerek demek ki.

• kadında hırs alışkanlık tutku istek var...peki erkekde...kadın ona aşığım bile demiş...

Erkekler Ne Diyor 3

• alisanlik olmus kadin erkekte birakamiyor.ama her aliskanlik gibi bununda bir sonu var.

0|0
    0|0
    • yanına geldiği son gün inanılmaz dercede güzel vakit geçirmiş...ama ertesi gün konuştuklarında azda olsa pişman oldum demiş kadın istemiyorsan bitsin demiş...bitirmişler şimdilik ama bu senorya dahada önce yaşaNMIŞ TEKRAR BAŞLAMIŞLAR...

• adam pisman alistigi icin duygusal anlamda ona hayir diyemiyor.Kadin ise anlik zevkleri cok istedigi icin sonradan pisman oluyor.Birseyleri pc basinda yasamakla gercekte yasamak cok farkli heleki evliysen.Pc basinda duygusal tatmin söz konusu onunla yetinen cok insan var ama gercek hayatta olunca is aldatma ve hatta duyulursa bosanmaya kadar gider.

• kadin görüsmesin cunku sonu yok

• Metres edinmiş işte. Gel dediğinde gelen git dediğinde giden.

Daha ne istesin.

0|0
    0|0
    • peki herşeyi neden yapmıyor...amaç cinselikse herşeyi yaşamayı neden tercih etmiyor

• başkaları değilde neden o kadında devam ediyor korktuğu halde...sonuçta yakışılı hayır bitsin diyor...ama en fazla iki ay ayrılığı hatta bazen bir hafta neden dönüyor...

• Bulgur ve Prinç işte böyle bir şey :)

• Belki kadın zorla adamdan hamile kalacak , adamda bunu yaşamaktan korkuyor . İlişki sırasında kadın adama tam boşalacağı anda kenetlenirse durum sakat biner , ben o adamın yerinde olsam her türlü önlemi almaya çalışırdım çünkü o kadından herşey beklenir .Demek ki adam aşırı temkinli davranmış , bunun başka açıklaması olamaz bence .

0|0
    0|0
    • başkaları değilde neden o kadında devam ediyor korktuğu halde...sonuçta yakışılı

• Demek ki kadın ona aynı zamanda fazla çekici geliyor . Yada yeni bir kaçamak yapmaktan çekiniyor . Çok garip bir durum .

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...