Sizce bu normal mi ?

arkadaşlar benim sorunum şu. erkek arkadaşımla sürekli bir tartışma halindeyiz. ve haklı da olsa haksız da olsa ilk adımları hep ben attım nedeni de kaybetme korkusu onu kaybetmekten hep korktum. ama o bana göre daha rahattı çünkü ondan ayrılmıcağımı bildiği için hiç ilk adımı o atmadı. geçen akşam bana normal bir erkek arkadşım nasılsın yazdı diye kıyameti kopardı parmağından yüzüğü falan çıkardı bende kendimden emin olduğum için arayalım gelsin konuşun o zaman dedim yeminler etttim ben onunla konuşmuorum diye neyse numaranı değiştir falan dedi barıştık. dünde bana biri onu dükkanının önünde bir kızla konuşurken gördüğünü söledi sorduğumda kimmiş nasıl biriymiş hatırlamıoorum tarif et bakalım falan dedi. bende sen kimle ne konuştuğunu bilmiosan ben ne diyeyim sana dedim. sonra bana üstünde mü gördün sanki kızın öyle bir konuşuosun ki dedi. bende illa ki o şekilde mi görmek gerek dedim. bana ben senin sevgilin değilmiyim yazmış bunu neden yazmış olabilir? bende cevap vermedim aramış geri dönmedim mesaj atmış umarım cevap vermemenin mantıklı bir açıklamsı vardır diye. içimden cevap vermek gelmedi yoruldum sanırsam hep ilk adımları atmaktan tepksizim Şu an ne olduğunu anlamıyorum onun ne yapmaya çalıştığını anlamıyorum. bana gelen bir nasılsın mesajıyla ortalığı ayağa kaldıran adam kendi yaptığında normal bişeymiş gibi konuşuyor beni de asıl sinirlendiren bu ama orda bana ben senin sevgilin değilmiyim diye sormasının amacı ne anlamadım. biraz uzun oldu kusura bakmayın yorumlarınız için şimdiden teşekkürler..

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 1

• bırak gitsin , ufak tefek şeylere mırın kırın yapan adam evlenince cozutur zaten , güçlü ol biraz yahu hep alttan alma -bitti de ..

0|0
    0|0
    • şuan bişey yapamıyorum zaten hissizim :(

Kızlar Ne Diyor 1

• bir tane sorunsuz ilişki yok işte

bu erkekler hep böyle şekerim cepte görüyorlar ama yanılıyorlar işte mesela bende öyleyimdir sabrederim sabrederim bir kere de keser atarım o son noktaya geldiğimde iş işten çoktan geçmiş olur

ve hala erkekler bunu çözemiyorlar oysa ki hiç kimse vazgeçilmez değildir

0|0
    0|0
    • evet bende elimden geleni yaparım sabrederim sabrederim ama en son noktaya gelince de bırakırım yani insan bıkıo ve yoruluyor :(

• aynen o yorulduğunu hissettiğin an beynin resetleniyo sanki

• evet ve ben sanırsam şuan o noktadayım ve ona karşı ne hissettiğimi bilmiyorum aşk mı sevgi mi nefret mi kızgınlık mı inan bir fikrim yok tepkisizleştim :(

Yükleniyor...