Sarımsaklı şampuan kullanan var mı? Sarmısaklı şampuan kullandınız mı?

Bu sarımsaklı şampuanları yeni öğrendim, içinde sarımsak özü varmış. Ama sarımsak kokusu yok. Kendim kokladım hatta normal şampuanlar gibi kokuyor. Aktardaki kadın saçları 3 ayda omuzdan beline kadar gelen birine şahit olmuş. Her gün yıkıyormuş. Her gün saç yıkamak zararlı diye biliyorum. Kullanıp faydasını gören var mı?

Güncellemeler:
olabilir banada küçük qösteriyosun diyolar :D yüzüm küçük duruyomuş alakaysa :D

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• sarımsak saçı uzatmaktan ziyade parlatır diye biliyorum ben... eğer amacın saçlarının uzaması ise kimyasala başvuracağına besleyici doğal maskeler kullan derim ben. en basidinden zeytinyağı ile balı karıştırıp sür saçına, bir saat beklettikten sonra yıka soğuk suyla. hem daha parlak olur saçların, hem de uzaması hızlanır.

saçları her gün yıkamanın hiçbir zararı yok, zararlı olan sadece kalitesiz şampuan kullanmak. eğer bu konuda özenli davranırsan saçlarını istediğin sıklıkta yıkayabilirsin. aktarlarda satılan bazı şampuanlar nispeten daha az kimyasal içerdikleri için saça zarar verme ihtimalleri de azalıyor, ancak en garantilisi saf sabun kullanmak bu konuda! eğer saçında boya yoksa sabunla yıka, ardından saç kremini de sür... saçlarının dökülme sorunu varsa o da ortadan kalkmış olur böylece.

0|0
    0|0
    • sabun çok saç döküyo die duymuştum saç kremi kullanmayı pek sevmiyorum

• eh, benimki 40 kağıt istemişti, seninki insaflıymış yine:))

• çok biliyomuş o ,varsa o bana versin :D

Erkekler Ne Diyor 5

• bir kere duymuştum ama kullanmadım

0|0
    0|0
    • sen gerizekalısın sanırım :)

• her gun sacimi yikiyorum ama sorun olmadi, uzamasi icinse dis etkenden cok icten beslemek onemli, sacina surecegine yemen sagligin acisindan her zaman daha iyi olur

0|0
    0|0
    • sarımsak mı :S

• ben çok gizlendim ya susıyım artık :)

• ben de duvara karsi konustugumu hissetmeye basladim :D hadi sana iyi sohbetler sarimsak sevmeyen gizli kullanici

• Kullanmadimki

0|0
    0|0
  • Kullandım..

Mantıyla çok güzel gidiyor..

1|0
    1|1
  • sarımsaklı şampuanmı varmış yaaw .s

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bir arkadaşım kendi şampuanından bir kaba aylık miktarda ayırır, o kadarına sarımsak rendesi katar, saçını onunla yıkar, sonra da mis kokulu bir krem uygulardı. Cidden de kötü kokmazdı, ve cidden de saçı fark edilir derecede hızlı uzadı, dip boyasından çok rahat anlaşılıyordu. Ama üç ayda omuzdan bele kadar uzaması biraz fantastik görünüyor o ayrı...

Kullanıcı yorumu okumak isterseniz "sarımsaklı şampuan" diye arama yapmanız daha iyi olur diye düşünüyorum, kadın forumlarında falan istemediğiniz kadar tecrübe, ve farklı yöntemler okursunuz.

0|0
    0|0
  • Bunu denedim ama merak ediyorum Bu sitede reklamını gördüm hatta bunun üstüne bir soruda konuşmuştuk.

Sarmısak saça çok faydalı sac dökülmesine ve kelliğe yararlı. Sac kıran denilen saçlarda yuvarlak açıklıklar şeklinde olan bir rahatsızlığın tedavisinde uygulana gelmiş etkili bir yöntem..

Arkadaşlarımdan bir kaçınında kullandığını ve süper ssonuçlar aldığına şahit oldum. Sarmısak saç ve kaş çıkartıyor.

direkt sürebileceğiniz gibi hafif yağsız tavada kavurup da sürebilirsiniz .. Hele üstüne bepanten iğne friksiyonu yapıp beklersiniz inanılmaz sonuçlar olacak. Ben eğer bu ürün doğal ise kullancağım. Çünkü uğraşamıyorum detaylarla fazla zamanım yok.

0|0
    0|0
  • Ben internet sitelerinde satışı olan hiç bir ürüne güvenen biri değilim.bu şampuanı ilk eczane de gördüm .eczacıma sordum nasıl bir talep alıyor dedim. eczaneye güvenerek bir kez deneyeceğim dedim.şu an ikinci şişeye geçtim.saçlarımdaki farkı ben değil etrafımdaki insanlar farketti.onuncu yıkamadan itibaren saç dökülme azaldı.saçlarım canlandı daha gür görünüyorlar..şimdi belki de ilk defa okuyanlar benim gibi düşünecekler.ama bu sonuç gerçek bir sonuç.tavsiye ediyorum.teşekkürler zigavus

0|0
    0|0
  • ben bunu başka bir forumda da duymuştum yorumları falan okudum gayet ii şeyler yazıyor.deniycem bakalım ama eğer sizde denerseniz arkadaşlar:başınızı öne eğip deneyin şimdi kaşlarınız falan uzamasın:D sarımsak kılları uzatıyormuşta.

0|0
    0|0
  • Hiç kullanmadım ama sarımsak saçları uzatıyor, şampuanın amacının o olduğunu düşünüyorum

0|0
    0|0
  • her gün saç yıkamak saçın çabuk yağlanmasını sağlar o yüzden ben her gün yıkamıyorum. Sarımsaklı sampuanı da ilk defa senden duyuyorum. (:

0|0
    0|0
  • en bu sitede hep dedim, yine diyorum

biotinli şampuan! aradığın çözüm bu

0|0
    0|0
Yükleniyor...