Burak Yılmaz'ın deplasmanlarda rakip takımın taraftarından çektiği nedir?

Hatırlayın Elazığ maçında tribünden laf atmalar şimdi geçmişe inersek Antalya'da Trabzonlu taraftarların ona kötü tezahüratta bulunması ya da daha önceleri kafasına şişe atmalar,poposunda bir şeyler patlatmalar vs.

E bunlardan haliyle bıkan oyuncumuz artık bunlardan sıkıldığını ve başka bir ülke'ye gitmek istediğini açıkladı İtalyan basını'da İnter'in görüşmek istediğini öne sürdü ne kadar doğrudur bilmem ama ben BURAK YILMAZ'I YEDİRMEYİZ diyorum.

Ben bu olaylardan sonra milletimizin Burak Yılmaz'ı hiç ama hiç çekemediğini düşünüyorum.Yazık.

0|0
3|21

En İyi Erkek Görüşü

• O taraftarlar birazçık g*tü yiyorsa gelseler yaa ttarenaya nasıl tepki veriliyormuş görsünler.

Benim kadar Burak'ı sevmeyen yoktu belki ama Burak bence adam gibi adam şimdi daha iyi anlıyorum.İnşallah gitmez Arda gibi yoksa yazık olur.Burak'a emek hırsızı diyen insanlar Emre-Caner-Volkan Bunları niye görmüyolar. ? Yıllarca yapmadıkları kötülük kalmadı karşı takımlara.Hatırlarsan K.erciyes maçında caner yerdeki adamın kafasını tekmeliyordu bunu niye görmüyolar.? Canerin insanlıktan nasibini almadığını göremeyenler Burak Yılmazı diline dolamış ama unutmasınlar Ne bu oyunlarla Burak'a Nede bize zarar verecekler.Emek hırsızı diyen fenevbahçeliler başkanlarını niye görmüyolar.? En büyük emek hırsızlığını Fenevbahçe yapmıştır hemde tecilli bir şekilde.Şikeci,şeref yoksunu başkanlarını bayram havasında karşılayan bir kulüpten veya diğer kulüplerden hayır gelmez bunu açıkca gördük şike olaylarındada.Hiç mi elazığ düşünmüyor bunun ttarenadaki maçıda var orda ne yaparız diye. Unutmasınlar ki Ultraaslanın önceki senelerde neler yaptığını.O stadı onlarla birlikte yakarız bunu en iyi fenerliler bilir.

1|0
    0|0
    • emek hırsızı burak kime koyup geçmiş te üzüleyim. emin ol galatasaraylıların bile yüzde sekseni burakı sevmiyor ve gitmesini istiyor ama kendi takım oyuncusu olduğu için laf söyleyemiyor

• yargı kimlerin elinde son günlerde siyaset takip ediyorsan görmüşsündür. bir sürü yeniden yargılamalar çıkacak cem uzan bile yeniden yargılama istiyor kazanırsa devlet batacak

• teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 20

• Kimseyi hiç bir şekilde taciz etmeye, rahatsız etmeye hakkımız yok. Herkes birbirine karşı saygılı olmak zorunda. Bunu unuttuğumuz için bu noktaya geliyoruz. İnsanlara saldırmayı, hakaret etmeyi, rahatsız etmeyi kendimize reva gördüğümüz müddetçe de bugün Burak Yılmaz olur yarın başka bir isim.

Lakin aynı konuyu Burak Yılmaz'ın da düşünmesi gerekir. İnsanların neden Hakan Balta veya Selçuk İnan ile uğraşmadıklarını analiz etmesinde fyada var. Ergün Pembe'ye hangi taraftar küfür etmeyi düşünebilirdi ki. Burak Yılmaz yaptığı hareketler ve ettiği kelam ile tepkileri topluyor. Bu konu da Burak Yılmaz cephesince çözülmesi gereken bir nokta.

Son olarak biz taraftarların da bir borcu var. Bizler sürekli rakip takımlarla, yöneticileri ve taraftarlarıyla uğraşıp duruyoruz. Doğruluk ekseni diye bir şey kalmadı. Her takım kendi menfaati için dünyayı satıyor. Tek bir amaç var o da başarı. Başarı uğruna her türlü adilik ve namussuzluk toplumun genelince kabul görüyor. En tabandan en tepeye kadar bu bir düzen haline geldi. Bu uğursuz yapı genele yayıldığı için futbolumuz bir adım ileri gidemiyor. Anlık başarılar ile avunuyoruz.

Türk futbolcuları tıpkı Arda Turan gibi yurtdışına gitmeli ve bu çarpık düzenden kurtulmalılar. Burak Yılmaz'ın sporculuğu ve kişiliği de sevmediğim bir örnek ama umarım İtalya gibi üst düzey bir lige giderek kendisi için en doğru kararı verir.

1|0
    0|1
  • Türkiyenin en büyük kulübünün en gözde yerli oyuncusularından biri en hatta en iyi yerli forvet bence yaptıkları normal böyle baskıyla üzerine oynuyorlar ama unutulmaması gereken bişey var son 2 yılın gol kralı bu yılında en büyük adayı BURAK YILMAZ öyle etik olmayan hareketlerle YILMAZ

1|2
    0|1
  • hakan şükürü hatırlatırım hep bu kouda, yokluğunda değeri anlaşılır oyuncuların, milli takımda o yokken ne rezillikler yaşadığımızı unutmamak gerekir. burak çok yetenekli bir oyuncu, her maç 20 koşu yapıyor yaklaşık bu sebeple çok ofsayta düşüyor ama 2 maçta bir golü var.

1|0
    0|0
  • Burak´ı sevmiyorlar onun üstüne Burak golleri sıralamaya başlayınca dahada nefret etmeye başlıyorlar ben Burak´ın karakterinin çok iyi olduğunu düşünüyorum

1|0
    1|2
  • o biiiiir EMEK HIRSIZIIIII hakkını yemediği kulüp kalmadı 3 puandan etmediği takım kalmadı.

neden Umut Bulut u çok seviyorum sayıyorum çünkü karakterli aklı başında futboldan başka bişey düşünmeyen adam gibi adam ve burak yılmazın yedeği olmasına çok üzülüyorum

0|2
    1|2
    • Bence sen burak yılmazın yedeği olmasını üzülmüyorsun Burak'ın önüne gelene kyup geçmesine üzülüyorsun.

Emek hırsızı diyorsunda sizin başkanın yaptığı neydi. ? En büyük EMEK HIRSIZI sizsiniz hemde TECİLLİ.

• Yani diyorsun ki yargı haksız öylemi. ?

• Aziz karar vermeden önce yargı kimsenin elinde değildi.Şu an zaten devlet batmış durumda daha neğin davasını yapıoruzki.

• Herkes öğrendi demek ki ne mal olduğunu :D

1|3
    1|3
  • Niye Babanın oğlu mu..? Onların alayı zaten yenmiş..Git Espana ligiyle filan ilgilen de bari Spor, Futbol GÖR...

0|0
    1|0
  • Kendisini çok yukarıda gören üstadların hareketlerini yapmaya çalışan yeteneksiz ve kabiliyetsiz bir insan daha sayayım mı?

0|1
    1|0
    • sus lan ne diyon değişik, adam 2 senedir gol kralı oluyo şampiyonlar liginde ronaldo ile yarıştı uefa tarafından dünyanın en iyi 20. oyuncusu seçildi ve galatasaray gibi büyük bir kulüpte oynuyo daha sayayım mı?

• Ablacım az ötede oyna lütfen.

• tamam hadi uzaa

• Beşiktaşlıyım ama gerçekden iyi bir futbolcu o sahaya hakem dikmişler uyumasınlar madem emek hırsızlığı yapılıyor bence burada hakeme sövmek lazım sonuçda o bir futbolcu işi bitirir parasına bakar kimsede hocam bu penaltı değil ben düştüm diyemez maçdan sonra yönetimden yiyeceği azarı hiçbir futbolcunun çekeceğini sanmıyorum.

1|0
    0|0
  • sence herkes böyle yapıyosa,burakta bir sıkıntı olmasın? Galatasaraylıların bile %60ı bu adamı sevmiyor antipatik bulyor nasıl küfürler ettiklerini iyi biliyorum rakip takım taraftarlarından sevgi saygı bekleme buraga.

2|1
    0|0
  • valla ben gs taraftarı olarak bile o adama dümdüz gidiyorum defolsa gitse rahat bir maç izleyecem 3 kuruşluk faydası yok havasından yanından geçilmiyo kimse de para vermez ona boşa heveslenmeyin chelsea scout ekibinin raporu açık seik ortada bu adam ingilterede hiç bir takımda futbol oynayamaz dediler ve gittiler nereye gidecekmiş kim alacakmış hava civa kaldı başımıza

0|0
    1|0
    • sen galatasaraylı oldğuna emin misin tabi havasından geçilmez

• hemde fanatik gsliyim ama burak yüzünden maç bile izlemek istemiyorum dana çobanı bile olmaz ondan bırak golcüyü onun atamadıklarını gözü kapalı atacak adam dolu ortalıkta

• bir söz vardır.

Herşey üzerine üzerine geliyorsa kendini kontrol et belki ters yolda gidiyorsundur.

burak yılmazın emek hırsızı lakabı ölene kadar yakasını bırakmayacak çok karaktersiz bir futbolcu

1|3
    1|4
    • Aynı şekilde Emre-Caner-Volkan da öyle merak etme

• o şike şerefsizlik ahlaksızlık lekesi de sizin peşinizi bırakmıyor görüyoz*lan

• çirkef olarak gördüğün emre caner ve volkan gibi dediğine göre burakın çirkefliğini kabul etmiş oluyorsun:)))

• karaktersiz topçu

0|0
    1|1
  • sadece buraga degıl ama harbi itici

1|0
    0|0
  • Bim'in ürünü gibi..

0|0
    1|0
  • Burak Yilmaz bizde oyle

1|0
    0|0
  • Evet haklısın siddet ve hakaret hoş şeyler değil ama hersene yılın emek hırsızı olarak seçilmesi gerekiyor

0|0
    1|0
    • burağa emek hırsızı diyenler şu an uefa dan men ediliyor emek hırsızlığından içeri giriyor şimdi söyle kim emek hırsızı

• Bide sari karmizi gözlüğü cikaripta bak

• sende ön yargılarından kurtulup bir bak

• taraftarlar şerefsiz

1|0
    0|0
  • antipatik bir futbolcu

0|0
    1|0
  • kendini yere atarsa sureklı yolda bile gorseler döverler.

0|1
    1|2

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...