Nişanlımdan ayrılıyorum napçağımı bilmiyorum

Nişanlımla şiddetli tartışmaya başladık bna saygısının kalmadığını düşünüyordum artık yakın zamandada düğünümüz vardı birbirimizi çok seviyorduk düğün.için gün sayıyorduk saygı olmadan yapamazdım bana karşı böyle davrandığı için nefret ettiğimi beni kendinden soğuttghnu söyledim ya şimdi ne olacak çıkmazlardayım :(:(

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• bunlar normal şeyler ki evlenince illa tartışma olacaktı sziinki şimdiden başlamış sadece

1|0
    0|0
    • Biz cok fedakarliklar yaptik bende oyle ama bakiyorum ne..kizlar.var el.ustunde tutuluyo ben nerde yanlis yaptim die dusunmekten alamiyorum kendimi

• iyi yaptın erkek milleti işte genelde tükürdüğünü yalar :)))

• Oyle.oluyor insallah iyi yapmisimdir

Erkekler Ne Diyor 7

• olacak olani zaman gosterecek

asik oldugun adam seni kazanmak icin cabalarsa seni ikna ederse evlenirsiniz gecikmelide olsa yok oda kabul ediyorsa sen zaten ozetlemissin cokta iyi yapmissin arada saygi olmadan sevgi ne kadar surdurur bir iliskiyi bence bir faciyadan kilpayi donmussun

onsun ne yapacam diyorsan

eminim onunla bir omur gecirmedin ona kadar nasil yaptiysan sonrada yaparsin

0|0
    0|0
    • Ben uni mezunuyum ve issizm ve bu yuzden aylardir eve kapandi

o.geldiginde ciktim disari simdi ayrilirsamda buyuk.bunalima girexegimi dusunuyorum belki.sirf bu yuzden daha cok.aci cekecegim kimse yanimda olmayacak eminim dayanacagm hic bir dal.olmayacagi gibu onlu gunler aklma gelip unutmam zaman alacak ama ayrilmasamda bir cozm bulamadim caresizim..

• canım boşver ve ayrıl balık baştan kokar iyiki evlenmeden farkına vardın at nişanı kurtul ya evlendikten sonra farketseydin ne yapardın.allahın sevdiği kuluymuşsun saygılar

0|0
    0|0
  • Eğer saygı ve güven olmazsa bu iş zaten yürümez ama sana saygısının kaybolduğunu neye dayanarak söylüyorsun ?

0|0
    0|0
    • Tartistigimizda bana karsi tavirlari ani sinirlenmeleri ve bir sey.konusurken bazen beni.sonuna kada rdinlemeden ya tamam uzatma ddi mesela

• Guvensizlik yok erkek.olmasina ragmen.o.guveni bana.verdi fakat sorunum saygi

• ilerde saygıdan dolayı sorun yaşabilirsiniz o yüzden başta iyi tanıyım ve iyi anlaşın ileriye yönelik planlar kurun

• Saygı bittiyse geri kalan çöptür.

0|0
    0|0
  • saygı sevgi olmayıncada bu tür sorunlar dogabilir ileride daha buyuk sorunlar yaşamadan erkenden kanayan parmagı sarmak iyi olur

0|0
    0|0
    • Ama birbirimizi.cok seviyoruz defalrca kez bunu yasadik ayrilamadik cozum bulamadim kafayi yicem yani ayrilmalimiyim

• eğer birbirinizi seviyorsanız cözüm icin gerekirse aileden destek alın sonucta vereceğnz kararlar cok önmli severek evlenemeyen ciftlerden olmassınz inş.

• Ailelere soylersek saniyorumki hersey cok.daha imkanszlasir cok caresizim ayrolirsam.yillar.boyu unutamam hayata kusen ve asla.evlenmeyen.insanlardan.olucam eminim:(

• aranızda mesafe var mı

0|0
    0|0
    • Var:(

• özelden soracaklarım var

• neyin cıkmazındasın arkadas, saygısı kalmamıs sende saygı olmadan yapamazmıssın, ayrıl gec ne cıkmazından bahsediosun, yerine gelmez biten saygı onun için bosuna bir umut tasıma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• yapacak bişe yok.. zaten nişanlılık bir birini tanımak için.. ee kav döğüş hakaret var.. bence ayeıl... ya evlendikten sonra anlasaydın.. o daha kötü olurdu..

0|0
    0|0
  • Arada olur şiddetli tartışmalar. Nefret ettiğini söylemek yerine düzgünce konuşsaydın, bana saygının kalmadığını düşünmek beni üzüyor beraber düzeltelim bunu diye. Bir nişan atmak o kadar kolay olmamalı bence, o da üzülüyordur muhtemelen.

0|0
    0|0
    • Tabiki kolay degil.dugun yakin esyalrimiz aliniyor onca.hayaller soylemistm birden o hisse kapildin en sn syledgm seydi nefret

• Saygisizlktan kastin ne peki

0|0
    0|0
  • Herşey olacağına varır

0|0
    0|0
  • canım sana tavsiyem ayrıl aynı şeyler benim başıma geldi evlendim pişman oldumm saygı tamamen bitmiş veziyette ayrılırsınız en fazla20 gün acısını çekersin ama ömür boyu mutlu kalırsın eğer onunla evlenirsen mahfolursun söylim sana

0|0
    0|0
    • Hala evlimisin

• Bilmiyorum benm erkeklere guvenim yoktu o yuzden onu cok olctum tarttm bir erkegin daynamayacagi kadar kaprisler yaptim muma cevirdim resmen arkds ortmneden cktm aldim eve bagldm.simdi cik desemde cikmaz oldu ne desem yapar cok deger verr en son trtsmdada bn abrttm hkrt etti ufk seylrdi bnde tkrrlmmsi icn btti ddm trtstk snra hc mesaj atmadim aramadim sormadim o dondu amacima ulasnca affettim su an bulundugum ortamda cok stres icindeyim oda cok etkiliyor bni zor surecten geciyorm

• Yemin ederim aynamsin

Yükleniyor...