Bruma'nın sözleşmesinin dondurulamaması tam bir rezalet değil mi?

TFF Basın sözcüsü Mete Düren bilirsiniz Bruma için sözleşmesinin doldurulması için talep dahi getirmesinler reddederiz diyor şimdi baştan söyleyeyim böyle bir şey söyleyen adamlarla diyalog'a girmeye bile değmez ama GS Yönetimi'nin bu işe el atması lazım eğer atmazlarsa tüm geçmiş silinmiş olur zamanında hatırlayın Delgado, Sivok, Appiah, Luciano, Tabata, Fink vd. futbolcuların sözleşmesinin dondurulması sonrası yeni futbolculara lisans verildi.Ama anlamıyorum ki bu adamların amacı neden bizi engellemek neden bizi zora sokmak? Sonra da gelip Galatasaray torpilli diye geçinmeyin kardeşlerim.Üstelik şimdi de başka bir takıma kiralayalım dedik bunun içinde bu davranışın etik olmadığı kanaatindeyiz diye beyanatta bulunuyorlar.Hey Allahım Şenol Güneş ne güzel söylemiş ama değil mi benim TFF'nin başına geçmem için 60 yılımı silip atmam gerekir bu Federasyon'u tanımıyorum diye.Dünya ahiret böyle bir ayrımcılık görmedi hepiniz Allahınızdan bulun.

0|0
1|21

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerasyonun böyle davranacağı çok belliydi.Bu kadar üzerimize oynamalarına rağmen hala Türkiyeyi tek temsil eden takım yine biziz.Antepe kiralandı diye şike veya etik hareket yapmıyorsunuz diyenler var işte onlar futboldan anlamayan arkadaşlar.Bunlar futbolun içinde her zaman olağan şeyler.Adamlar yiğiti istediler bizde yiğiti veririz ama yanında brumayı alırsanız ücrette almayız dediler bu bence çok güzel bir transfer çalışması olmuş yönetimi tebrik ediyorm.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Neymiş prosedürlere aykırıymış, bu kadar prosedürlere bağlılarsa UEFA,CAS,TC mahkemeleri,Yargıtay şike var dedi Feneri düşürün ligden uygulayın o zaman prosedürleri.

2|0
    0|0
  • bu ligin daha neresini izliyorsunuz ?asıl mesele bu(15 sene tribünde yer alan birsi söylüyo--herşey yalan bu ülkede!

1|0
    0|0
  • Federasyonun garip kararlari ve bütün takimlar icin öyle yapcak bisi yok bruma antebe kiralandi bu seferde fener sikayetci oluyormus bu sike degilmi diye. ne diyelim:)

1|0
    0|0
  • federasyon tamamen fenerbahçe emrine çalışan bir kurum olmuş mehmet ali aydınlar denen adam da bunun en temel örneği dünya şike dedi uefa ya almadı yargı var dedi başkana hapis kararı çıkardı ama federasyon yok diyor adalet e bak :)

2|0
    0|0
  • o zamanki federasyonla şimdiki federasyon üyeleri başkanı farklı ve farklı karar alıyorlar belki şuanki yabancı sınırı ile ilgili yönetmelikte bu olayın önü kapanmış olabilir. sözleşme dondurma maddesi kaldırılmış olabilir araştırmak lazım. herhangi bir değişiklik yoksa galatasarayada sözleşme dondurma hakkı verilmeliydi.

1|1
    0|1
  • bruma ister istemez takımda tam yer bulmuşken sakatlandı. seneye kadar oynayamayacak. yapacak bir şey yok. kadroda durmasının espriside yok ama geri döndüğünde aynı hızla devam edecektir.

1|0
    0|0
  • bu federasyon tam bir GS düşmanı.Federasyon başkanı Fenerbahçeli + beşiktaş başkanlığı yapmış.GS yi zor durumda bırakmak için elinden geleni yapıyor ama boşa kürek çekiyor birinn buna anlatması lazım.

2|0
    0|0
  • Hala niye şikayet ediyorsunuz transfer şikesi yaptınız ya bruma antepe gitti

1|2
    2|6
  • ya sana ben seneye kombine ayarlıycam söz :))) iyi bir galatasaraylısın bravo :)

1|0
    0|0
    • Siz de öylesiniz çok teşekkürler:)

• o iş halloldu renktas galiba antebe kiralanacak bruma

1|0
    0|0
    • sizde sağlam olarak oynamadı sakat mı oynayacak :)

• hiç bir takım sakat futbolcuyu alıp oynatmaz :)

• sizde topu topu 2-3 maç oynadı gerçekten iyi olsaydı sizi lider yapmıştı :)

• İşlerine geldimi etik gelmedi mi etik değil böyle bir kural varsa başka takıma kağit üzerinde kiralanmasi gayet normal.Federasyonun kurallarını gorucen dahada baska seylerini gormeye gerek yok...

1|0
    0|0
  • yazık oldu çocuga...

1|0
    0|0
  • artık türkiye ligi umrumda bile değil. alman ligini takip ediyom ben..

1|0
    0|0
  • Demirören Federasyonunun herhangi bir konuda "etik değil" demesi komedidir.

2|0
    0|0
  • galatasaraya serbest açıktan açığa yapabilir bu işleri alıştık galiba

0|1
    2|2
  • Haahhahaha siz gs lilere gülüyorum sadece yıldırım demirörene bir fax cekimde kararını degistirsin :))

0|1
    2|1
  • Unal Aysal bilir ne yapicani seni dert etme :)

1|0
    0|1
  • bruma gaziantepspor'a kiralanacakmış fenerbahçe aynı şeyi yapsa transfer şikesi diye ortalığı ayağa kaldırırdınız

0|0
    2|2
  • aynen hay ben fenerasyonun...

1|0
    0|0
  • türkiyeden ne bekliyon ? .D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• üzülmeyin bruma antepe kiralandı artık gaziantep sakat sakat oynatır :)

0|0
    1|0
    • demekki bizim bruma anetpte sakat sakat bile iş yapabilecek seviyede :)

• Tebrik ederim seni adamlar bizi rahatlatmak için kulübelerine alacak oyuncuyu oynatacaklar mı sanıyorsun? Yazık.

• belki su falan tasıtacaklar biliyorsun sende bruma Türkiyenin belkide en hızlı oyuncusu onun için almışlardır belki :)

Yükleniyor...