Kendinizi değerli hissediyor musunuz??

arkadaşlar sizce insan kendini nasıl değerli hisseder?

başkasının verdiği değere göre mi yoksa kendi kendinize verdiğiniz bir değer var mı?kendinizi daha iyi ve değerli hissetmeyi nasıl başarıyorsunuz?

Güncellemeler:
güncell:)

0|0
4|12

En İyi Kız Görüşü

• Önce insan sonra kadın olmamdan dolayı kendimi değerli hissediyorum..

Bizler, bilhassa kadınlar olarak, hep fedakarlık yapıyoruz , istek ve arzularımızı hep erteliyoruz bu da kendimizi değersiz hissetmemize neden oluyor..

İnsan önce kendine değer vermeyi öğrenmeli ki mutlu olabilsin ve o mutluluğu çevresine yansıtabilsin..

Kendini değersiz gören insan ezik ve mutsuzdur..

Kendime zaman ayırarak, insanların istediği değil kendi istediğim stilde yaşayarak , bazılarınıza belki '' bencillik'' gibi gelecek ama, başkalarına arada '' hayır '' diyerek, onların hedefleri için değil kendi hedeflerim için yaşayarak daha iyi ve mutlu hissediyorum..

Çevremize pozitif enerji yayabilmek için kendimize değer vermeyi öğrenmeliyiz..

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• kenidime verdiğim değere göre yaşasam egoist falan olurdum herhalde. başka inssanların verdiği değere göre tabi iyi insanların .

1|0
    0|0
  • Kendini sevmeli insan..kendi değerini senden iyi kimse bilemez o yüzden hakettiği değeri vermek lazım

1|0
    0|0
  • yaptıkların çerçevesinde ve çevrendekilerin sana davranışlarından konuşmasından saygısından

belli olur mesala ben kendimi muazzam değerli hissederim kendime aşığım :)

1|1
    0|0
  • değerli hissetmiyorum

1|1
    0|0
  • önce sen kendini sevceksin...

1|0
    0|0
  • Alemlerin rabbi, bizi iki eliyle yarattığını kuran-ı kerimde apaçık söylüyor. İnsan bunu biliyorsa, sadece kendisinin değil tüm insanların ne kadar değerli olduğunu fark edebilir.

1|0
    0|0
  • Kendimi değerli hissettiren birşey yok etrafımda

1|0
    0|0
  • baskası olma kendin ol, böyle cok daha güzelsin ;)

1|0
    0|0
  • telefonumu ve cüzdanımı yanımdan ayırmıyorum :)

1|0
    0|0
  • evet bazen

1|0
    0|0
  • Evet değerli hissediyorum

1|0
    0|0
  • Annemin gözü ile baktığım da evet...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3