Arkadaşlar hayatınızda en çok utandığınız an nedir? Cevaplayn herkese +1

Evet arkadaşlar hayatınızda en çok utandığınız an neydi ? :D cevaplayan herkese +1

Güncellemeler:
Bende en çok utandığım anı anlatayım ; duştayken sular kesildi bende bornozlu bornozlu banyodan çıkıp evin kapısını açtım su kartını takmak için sonra ceyeran yapmış kapı üstüme kapandı,çok utanç vericiydi :D

0|0
9|23

En İyi Erkek Görüşü

• küçükken abimle bir arkadaşı playstasionda maç yapıyolardı.

bende onları uzaktan gördüm yanlarına gidip muabbet olsun diye "kaç kaç?" diye sordum.

abimin arkadaşı 2-0 ben yeniyorum dedi.

üstteki scor tablosuna baktım 1-1 :D

baya utanmıştım :D ama amacım muabbet etmekti :D

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Ailemin benden beklemediği şeyi yaptıkta ve sevgilimin yüzüne baktıkta

aslında daha çok utandığım şeyler var ama en çoğu bu iki şey

1|0
    0|0
  • cok hoşlandığım bir kız vardı lisede.. ders arası muhabbet olsun dıye yanına gittim muzik dinliomuş vatandas.. kaynaşcaz yaa.. ver bakiim ne dinliosun dedim.. kulaklığı çıkardı uzattı.. ikimizinde gözleri kulaklığa kaydı, üstünde o malum şeyden okkalı bir parça duruyodu.. onu bilmem de ben cok utanmıştım..

1|0
    0|0
  • Utangaç biri değilim, kasmam, rahatiye.

1|0
    0|0
  • 18 yaşındayken odada sigara içerken babamı farketmeyip içmeye devam etmiştim... jeton sonra düştü... çok utanmıştım...

1|0
    0|0
  • :D bir kere hastaydım kadına dolmuşta yer vermedim bana bir laf saydı anladım ki hayatımın hatasını yapmışım vermemekle ondan sonra daha boş yer olsada oturmuyom :D

1|0
    0|0
  • trafikte adam öyle bir yere park etmiş ki gelen gözükmüyor bende yavaşca cıktım ama araba geliyormuş çarpışıyorduk.sinirlendim park halindeki arabaya senin ananı babanı dananı sövmeye başladım ama yanımda yengem vardı çok utandım :(

1|0
    0|0
  • Utangaç biriyim hayatın her anında utanabiliyorum :)

1|1
    0|0
  • sen niye söylemiyosun genç

1|0
    0|0
  • Sakarlık yaptığımda :))

1|0
    0|0
  • Orta Okuldayeken arkadaslarla sakasına kavga ederken sınıfın en zeki kızı ayırmaya calıstı yanlıslıkla elim etegıne carptı havalandı kız demedigini bırakmadı bana o zaman utanmıstım..

1|0
    0|0
  • Kalabalık bir yerde övüldüğümde , hemen kızarırım .

1|0
    0|0
  • osbir çekerken anneme yakalandım :)

1|0
    0|0
  • Ben utanılacak şeyler yapmadım hiç (: sorun yok

1|0
    0|0
  • Son sigaramı biri istediğinde

1|0
    0|0
  • utanılacak birşey yapmadım

dikkatliyimdir.

1|0
    0|0
  • Çok amerikan filmi izlemissin asdsa

0|0
    0|0
    • Ne anlamda :)

• güncellemeden sonraki konuşmanda :)

• Haaaa :) merak etme ama Allahtan karşı komşum yakın bir kız arkadaşımdı onlara geçtim hemn kıyafet ödünç aldım :D

• Şu an! çok utandım...

0|0
    0|0
    • Acıktım :(

• Peki.anlıyorum... :D

• Varikosel diye bir sağlık sorunum vardı...herneyse spermigram testi sonuçlarını sevgilim gördü çok utandım :? Yaş 23 ama insan utanıyor işte. Gülmeseydi bari

1|0
    0|0
  • Toplum içinde bir kızı sikmiş tim herkes benim nasıl biri olduğumu anladı ve kızın*patlamıştı saka yaptım dikat çekmeye çalışıyorum

0|0
    0|0
  • Arkadaşlarla bir tatil yerindeyken yanlarında bende varken kızlara laf atmasıydı.

1|0
    0|0
  • Hatrlayamiyorm:-):-) ama altima yapmistim cok kocukken:-) onu hatrlyom

1|0
    0|0
  • Uzaktan tanıdıgım sosyetik bir eve çay içmeye gitmiştim. Tuvalete gitme ihtiyacı duydum. İlk basta bastırmaya çalıştım olmadı. Volkan patlarcasına geliyordu. Sonra wc yerini sorup(yani lavabo nirde) deyip wc gittim. Oyle evler yapmışlarki adamlar. Salonun kapısının tam karşısında banyo tuvaleti. Neyse, içeri girdim. Şiddetli bir gümbürtü, keskin bir koku ile işimizi bitirdik. Bittigim andı suratım kıpkırmızı oldu.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• çalıştığım yerde yere saç kremi dökülmüş bende farketmeden bastım bastıgım gibi kaydım ve duvara tosladım. baya da insan vardı onlar güldü ben utandım:$$

1|0
    0|0
  • Duştayken, deprem olmaya başladı. Çığlık attım, tabi depremde durmuştu çok utandım sonra.

1|0
    0|0
  • hatırlayamadım şimdi =)

1|0
    0|0
  • Lisede iken, arkadaşlarımın yanında popo üstü yere çakılmıştım.

Belli etmedim utandığımı, onlar da zaten ''oyhş, çok şeker'' demişlerdi.

1|1
    0|0
  • Sevdigim çocuğun önünde tökezleyip birine çarpmıştım :(

1|0
    0|0
  • tekne gezısınde adam 200 kısının ıcınde benı dansa kaldırmıstı baya utandım :D

1|0
    0|0
  • Lisede bir yanlis anlasilma olmustu hakkimda.

Ona cok utanmistim.

1|0
    0|0
  • Hatırlamıyorum :):)

1|0
    0|0
  • 2008'de netlog'a üye olmuştum okuldan bir sürü insan vardı onları ekleyip duruyordum 13 yaşındaydım bu arada. tarayıcı geçmişinden abim hepsini gördü 30-40 yaşlarındaki sapkın adamlardan gelen mesajları da gördü tabi ben onlara cevap vermiyordum çok kızdı gitti anneme söyledi arkadaşlık sitesine üye olmuş diye ben de çok büyük suç işlemişim duygusuna kapılıp korkumdan utancımdan napacağımı şaşırdım :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...