Bu kadar yalandan sonra ne yaparsınız

bir arkadaşım var internetten sevgili buldu ve yaklaşık 7 aydır birlikteler ama çocuğa hiç bir şekilde kanım ısınmadı çocuk bizimloe aynı şehirde yaşadığını söyledi başka şehirde yaşadığı ortaya çıktı arkadaşımla tanıştığı hesabın fake olduğu yani fotoğrafların ona ait olmadığı ortaya çıktı üniversiteye hazırlanıyorum dedi üniversiteye hazırlanmak yerine çalıştığı ortaya çıktı ama arkadaşım bunlara rağmen ilişkisini sürdürmeye devam ediyor. arkadaşıma bu kadar yalanı ortaya çıktığı için kesinlikle bitirmesi gerektiğini söyledim ama onun ilişkisini kıskandığımı düşünüyor. siz böyle bir durumda ne yaparsınız.

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bırak beter olsun... Daha ne yalanlar ortaya çıkar bekle, Evli değilim demiştir evli çıkabilir, yaşım 25 demiştir. 32 çıkabilir. Evlenmiş ve boşanmış biri çıkabilir. sonradan ortaya bir çocuğum var lafı bile çıkabilir. Senin kız arkadaşın kaşınıyor. Arkadaş olarak seviyorsundur. bırak beter olsun dedim ama inan benzer bir durum yaşadığım için, o durum aklıma geldi. En yakın arkadaşım bir kızla evlendi, evlenmeden önce kız 3 defa evlenmiş ve boşanmış, kız 25 yaşında sen düşün. Arkadaşım yapma bu kızda terslik var dedim dinlemedi, Evleneli daha 2 ay olmadı, Karısı üst evde oturan komşunun oğlu ile kaçtı. Yana döne mal gibi etrafta hala ben aşkımı seviyorum geri dönsün diye ağlıyor. mal bazı insanlar. çocuk kızı kaçırdı aylarca ortalıkta yoktu, sonra boşanma davası açmış kız. Şimdi duyduğumuza göre o çocuktanda ayrılmış. Ki arkadaşım bu kızı internet ordamından tanıdı ve tanıştı. Facebook tan resme bakarak ve anlattıklarına bakarak erkek mi bulunur ya, canlı canlı, kanlı kanlı karşında görmek varken, tanımak, hallerine tavırlarına bakmak varken. Kusura bakma ama, resmen kaşınıyor arkadaşın. Bence seni ilişkisini kıskanmakla suçluyorsa, bırak beter olsun.

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim.

En iyi cevap için.

Erkekler Ne Diyor 9

• beni de öyle seven olmuştu. Üzgünüm bizimki olmaz demiştim, yalan bitirir herşeyi arkadaşım. Yalan varsa sonu hiç iyi olmaz

0|0
    0|0
  • Internet işi yaş facebook bilmem ne iki fotoğraf a bakıp böyle işlere girmemek lazım adamın bir oturup kalkmasına tavırlarına yorumlarına bakın değerlendirin iyi karar verilmeli dikkat edilmeli

0|0
    0|0
  • Arkadaşında oldukça safmış, tamam beğenmiş olabilir ama erkeğin amacını hala anlayamadıysa başına gelecekleri çoktan kabul etmiş zaten o bırak ne hali varsa görsün

0|0
    0|0
  • Bırak arkadaşın salaklığa devam etsin :)

0|0
    0|0
  • Aşk işte aklı ve beyni devre dışı bırakıyor.. Her insan sevilmek ister arkadasında bunu tattıgı için bırakamıyor inş. zamanla dogruyu görür ve ne kadar az acı çekerse daha sonra o kadar iyi.

0|0
    0|0
  • o arkadaşın kafayı yemiş bide kendi canını sıkma arkadaşın için sonuçta sen uyardın. boşkoy ne yaparsa yapsın.

0|0
    0|0
  • ee canım bu kadar yalana rağmen arkadaşın devam ediyorsa bence bırak ne yapıyorsa yapsın...

0|0
    0|0
  • arkadaşın kullanılmayı seviyor -onu arkadaşlıktan çıkar bence -

0|0
    0|0

• Kelleme göre takılırım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sana söyliyeyim iyi bir arkadaş olmak istiyorsan engellemek zorundasın.Sonunda canı yanan arkadaşın olcak.Onun üzülnesini istemiyorsan birşey bulmak zorundasın benden tavsiye.onun hoşlandığı erkek tipinde arkadaşlarını kendi arkadaşınla. Tanıştırabilirsin.belki gerçek aşkı bulabilir.sana güveniyorum başarabilirsin :)))

0|0
    0|0
  • Ne hali varsa görsün bir gün gelip aglarsa ozaman verirsin cevabını

0|0
    0|0
Yükleniyor...