Güçlü olmak için değil mutlu olmak için yaşayın

Aslında sizlere soru sormuyorum. Sadece sitenin kuralları gereği sormuş olayım güç mü mutluluk mu?

Şurada yaşayacağımız 30-40 yıl belki daha kısa bir düşünsenize. doğduğunuz günden bu yana geçen zamanı? ne kadar kısa hissetmiyor musunuz? Her şeye kafaya takmayın. Mesela çok basit bir şey söyleyeceğim özellikle erkeklere. " O KIZ BANA BAKMAZ" derler çoğu zaman. mutsuz hissederler hep bir sey yapmak isterler bunun için.

"O KIZ BANA BAKMAZ" yerine siz ona bakmayın. kimse sizden değerli değildir arkadaşlar. Sonuçta hepimiz yalnız öleceğiz. Canınızı sıkan birisi mi var onsuzda yaşayabilirsiniz takmayın artık eskisi gibi. Hepimiz sonunda öleceğiz!

Buradan çıkış yok artık kafanıza yazın bunu. Sonunda bitecek bir hayat için neden canınızı sıkıyorsunuz?

Güncellemeler:
Bugün canınız ne istiyorsa onu yapın ve gülümseyin. Sevipte açılamadığınız mı var açılın.

Sevgiliniz size soğuk davranıyor onu bırakamıyor musunuz bırakın.

Saç modelinizi değilştireceksiniz ama cevreniz yadırgar mı hemen gidin değiştirin

kilo alma korkusuyla yemiyor musunuz ? yemek sizi mutllu edecekse yiyin

Ne istiyorsanız onu yapın.

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Bravo çok güzel açıklamışsın, aynen dedigin gibi yapmak ister herkes eminim, ama inan hayat bu kadar kolay degil, söylendigi kadar kolay degil herşey.

0|1
    0|0
    • Söylenildiği kadar kolay.

• Açıkçası fazla ciddiye aldın.

• kusura bakma dalga geçmek aklıma gelmedi.

Erkekler Ne Diyor 1

• Mutluluk kaardeşim. tabikide güç dediğimiz konu eğer paraysa oda olmalı para para para.

0|0
    0|0
Yükleniyor...