Arkadaşlar fikir ve yorumlarınıza ihtiyacım var lütfen Sizce ne yapmam gerekir

Sevgilimle 6,5 aydır birlikteyiz. Ikimizde çok seviyoruz sevgi ve güven tam ,kendisinin sinirli bir yapısı var o güm tartıştık konuşmak istemedi ardan 1-2 saat geçti aradı saçma saçma şeyler arayıp kapatmalar açınca bişey demeyip müzik açmalara filan sonra bende sinirlendim kavga ettik bende ki değerin sana olan sevgim değişti filan dedim o da üzüldü o alaycı tavrını bırakıp ciddileşti "yeter yazma beni krize mi sokacaksın , yazma bak ağlıycam şimdi yeter ! " filan dedi sonra tatil boyunca yazma bana bu yaptıklarını burnundan getirip pişman etmezsem şerefsizim dedi mesaj atamayım diyede faceden whatsapp tan engellemiş en yakın arkadaşıyla konuşuyorum aynı zamanda benimde en yakınnarkadaşım o benim sevgilim ve konuşmanızı istemiyorum demiş . Sizce ne yapmalıyım gerçekten kötü hissediyorum , konu hakkındaki yorumlarınız neler ?

0|0
2|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 2

• Biraz ağır söylemişsin. Sevgim, değerim değişti diyerek ama onunda ergen gibi müzik dinletmeleri yok konuşmayacaksınız demeleri ya da bir anda düşman kesilip engellemeleri falan çok itici gerçekten.

İkizler burcumu ne anlamadım.

Bence kendi haline bırak.

0|0
    0|0
  • Burclari alalim canım, öne göre yorum yapicam. Balik ? Koc?

0|0
    0|0
Yükleniyor...