Yangının biri bitmeden diğeri başlıyor...

Ermenistan-Azerbaycan sınırında resmen savaş başladı sayılır.Son 24 saatte en az 35 Ermeni askeri yine en az 10 Azeri Türkü askeri hayatını kaybetti.Ermeniler işgal ettikleri 3 köyden çekilmek zorunda kaldı.1992 deki savaşta 2000 gönüllü Türkiye Türkü Karabağ'da savaşmış bir kısmı o savaşta hayatını kaybetmişti.Aynı durumda Azerbaycan Türklerine yine yardıma gider misiniz? Benim cevabım EVET.

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Bunlar kendiliğinden çıkan savaşlar, çatışmalar değil. Bu işin içinde ve zamanında gerçekten bir durum var. Azeri kardeşlerimize her zaman yardım etmek isterim ama bu senin benim yapabileceğim iş değil ne yazık ki. Türkiye Cumhuriyet devletinin bizzat bilfiil orada aktif olup Ermenileri şamarlaması lazım.

0|1
    2|0
    • Türkiye'nin ne yapacağı Rusya'ya bağlı.Ruslar tarih boyunca hep en derin düşmanımız olmuş.Ruslar Ermenileri el altından desteklerse Türkiye'de el altından destekleyecek.Azeri ordusu Ermeni ordusundan çok çok güçlü.Rusya tıpkı Gürcistan'a yaptığı Azerbaycan'a doğrudan müdahale ederse Rus, Ermeni-Azerbaycan, Türkiye savaşı bile çıkabilir.Her iki durumda da bize büyük sorumluluk düşüyor.Ben her iki durumda da canımı seve seve vermeye hazırım.

• 1 eksi Ermeni vatandaşıysa demek ki.

• Olabilir

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• hacı haberlerde hiç duymuyorum böyle bir çatışmayı

0|0
    1|0
    • Google da Azerbaycan - Ermenistan savaşı diye arat.Yalnız sadece son 24 saat var üstte ona tıkla.Türkiye hariç bütün dünyanın bunu konuştuğunu göreceksin.

• Ayrıca youtube a çatışma videoları da düşmeye başladı onları da izleyebilirsin.

Yükleniyor...