Efes pilsen'in bu akşamki son saniye basketi nasıldı? İzleyen var mı?

Efes pilsen'in bu akşamki son saniye basketi nasıldı? İzleyen var mı?

Güncellemeler:
link Buyrun link :)
Yorum yazarken soruya yorum yazın lütfen , eleştiriyi de hakarete dönüştürmeyin.

0|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

• Böyle basketlere insan bitiyor gerçekten kaçırdığım için çok pişmanım:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Böyle birşey olamazdı şok geçirdim resmen yaa, Allah işte ol dediğinde olmaması na'mümkün.

0|0
    0|0
  • hiç sevmem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Basketbolda böyle seyler cok oluyor :) Anadolu Efestsin macindada öyle birsey oldu.Nba izle sen neler neler görürsün:)

0|0
    0|0
    • İzliyorum zaten ama çok sık yaşanan bir şey değil hem de maçı kaybetmek üzereyken

• bu planicic zaten efesin en iyi yabancısı herif bildiğin 3 numara oyun kurucu gibi oynatmaya çalışıyorlar yazık oluyor iyi oyuncu bu eleman

0|0
    0|0
  • Planiniç bütün sezon yattı takıma zarar verdi dün akşam affettirmiştir şansada olsa :D

0|0
    0|0
  • O basket girdiğinde öyle bir oooo çektimki yan odada uyuyan kardeşim uyandı baya ağladı. Böyle anlara tanıklık etmek gerçekten güzel. Sonradan izlenince o kadar heyecan yaşatmıyor.

0|0
    0|0
  • Yazın iyi oluyor efes te kışın bademcikleri şişiyor.Kışın favorim tuborg.Gerisi beni ilgilendirmez :D

0|0
    0|1
  • Link atsaydın da izleseydik

0|0
    0|1
  • Tek kelime ile muhteşem

0|0
    0|0
  • adamsın pla adamsın

0|0
    0|0
  • efes pilsen mi kaldı lan, anadolu efes diyeceksin, öğren de gel, adam ol, terbiyesizlik yapma...

0|0
    0|0
  • hacı şu resmi değiştir, yoksa günahıma gireceksin :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...