Takıntının bu kadarı..

arkdslar beni bundan yaklaşık 5 sene önce falan gttgm bi dersanede tıp aile kültür olarak uyuşmadığımız yani hiç bi şekilde oluru olmayan bi çocuk teklif etmişti. sürekli bana bakıyo beni çok rahtsz ediyodu takipler felan neyse görmemezlikten geldim tersledim asla yüz vermedim. şimdide aradan 5 sene geçmesine onun memleketine dönmesine rağmen ( baya uzak memleketi) geçen gün bilinmeyen numaralardan benim adıma olan bütün numaraları sorgulatıp benim adıma kayıtlı olan kardeşimin numarasını bulmuş ve aradı sürekli beni rahatsız ediyor senin için estetik ameliyat oldum yok sizin sokaktan ev alicam felan peşimi bırakmıyor beni kaçırmasından korkuyorum:( nasıl kurtulabilirim bu çocuktan. sürekli faceden onu engellememe rağmen beni başkalarından eklemesinden bahsemiyrm bile bıktım artık yardımcı olursanız sevirim.

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• :D :D kaçırmaz merak etme

0|0
    0|0
    • onuda bekliyorum yani :D

• Şu çıkmak kelimeside çok komik geliyor neyse polise git o kadar korkuyorsan :D

• bnde sevmıyorum ama o sahısa başka kelıme kullanmak ıstemedım .d

Erkekler Ne Diyor 6

• yeni yasaya göre istenmeyen 4 kısa mesaj ile mahkeme açma hakkına sahipsin rahatsızlık veriyo diye ama sonucun caydırıcı olacağını sanmam.

ne biçim bir pislikte benim felsefem şudur teklif var ısrar yok o ayı tam tersini kendine felsefe edinmiş anlaşılan

0|0
    0|0
    • aynen ya kac senedır gormuyo benı kı asla yuz vermedim yuzyuze ıkı kelıme konusmuslugum bıle yoktur. hadı eskı sevgılı falan olsa anlıcam ama bu cok degısık manyaklık derecesınde

• ahaha telefon varya :D ondan bulurlar. etafımdakı herkese tembıhledım zaten :D

• telefon kapalıda olsa hattın varken sinyal yayar ama oldu ya oda gitti :D sen ek olarak takip cihazı böceklerden yapıştır üzerine :D

• Kızım sende okadar güzelmisin adamı nası kenedene aşık ettiysen artık :)

Neyse onu sağlam bir dövdür bişeyciği kalmaz :D

0|0
    0|0
    • bn bısey yapmadım walla yuzyuze ıkı kelıme konusmuslugum bıle yok. zaten karsıma çıksın ben kendım bızzat dovecegım :D

• vala böleleri piskolojik sorundur

öldürmeye kadar yolu çıkar korkma ayaklarına ateş et

0|0
    0|0
    • aman Allah korusun ya :D bnde psıkolojısı bozuk oldgunu düşünüyorum. ınsallah evlenir felandaa

• yok artık bı mal gerızekalı ıcın adımı soyadımımı kendımı degıstırıcem en olmadı sıktırırım topuğuna :D

• itinayla sık ozaman :)

• başkasını sevdiğini söyle

ve birisiyle çıkmaya başla artık

0|0
    0|0
    • ya zaten sevgılım olup olmadığını bılemez aynı sehırde bıle degılız zaten ortak ark bıle yok. kendı ağzıyla hadı sevgılıne versene numaramı onlada tanışmış olurum dıyo manyak ya

• yokmu minübüsçü taksici tanıdığın argo laflarla dersini versin :)

• bı karsıma çıkacak cesaretı gostersın basına geleceklerı kendı bıle tahmın edemezde anca sımdılık uzaktan atıp tutuyo MAL.

• polise gidiyosun veya benim sevgilim oluyosun oluyosun problem kalmıyor

0|0
    0|0
  • cinsiyet değiştirdim kemikten aletim var falan de

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• şikayet et

gerekli işlemi yaparlar

0|0
    0|0
    • sikayet ettıgımdede polsıle falan uğraşır benım yüzümden bu seferde hayat boyu unutmaz dıye yapmıyorum

• haklısın gerçekten bıseyler yapmam gerekiyor ama bu seferde sevgılıne soyle hadı onlada tanışmış olurum dıyo polıse gıderım dıorum ver ver hadı hıc fark etmez umrumda degıl dıyo

• yapmazsın diye düşünüyordur hiç konuşma muhatap olma ve direk şikayet et

mesajlarını filan göster

• Estetik ameliyat nedir yahu, daha neler.

Hattını yakın bir arkadaşının üstüne al diğer hatlarını kapat.

0|0
    0|0
    • zaten numaraları felan degıstırdık bu seferde facebboktn felan rahatsz edıyo

• Yahu onlar işin basit tarafı engellersin olur biter.

Sen hattını dediğim gibi yap son kez al karşına konuş onu istemediğini olur yolu olmadığını ona anlat yine devam edersen şikayette bulunursun.

• Kabus gibi ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...