Merak ediyorum... sizde aynısını yaşadınız mı ?

merhaba sayın ks üyeleri benim hoşlandığım bir çocuk var ama o benden hoşlanıyor mu bilmiyorum birkaç kere üstü kapalı söyledim ancak o ben seni arkadaşım olarak görüyorum dedi. Bence onu unutmak için ne sms atıyorum nede face den mesaj atıyorum ancak 3 4 aydan sonra dün biraz konuştuk havadan sudan. benim sorum şu ne zaman onunla konuşsam duygularım depreşiyor kalbimde bir şeyler oluyor Sizinde başınıza böyle bir şey geldi mi ?. sizce bnden hoşlanıyor olabilir mi

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Seni hayal kırıklığına uğratmak istemem ama, duyguların biraz platonik gibi geliyor, yani karşılığını bulmuş değil. Onu daha sık görmeye ve sana olan ilgisini ölçebileceğin oyunlara girmesini sağlamaya çalışmanı öneririm, o renk vermek istemese de, sen sök al, karşılık bulursan, ne güzel, bulamazsan da önünü aç, sana zaman kaybı olmasın :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• %50 Hoşlanıyor, %50 hoşlanmıyor...

1|0
    0|0
  • su anlattıklarında senden hoslanıyo olabılırmı cevabının yanıtı hayır hoslanmıyo senı arakdası olarak gormeye devam edıyo olur. bence umutlanma

1|0
    0|0
  • bazen insan kendini rahatlatmak için sadece konuşmak ister sizin aranızdaki durumda bu bence ..Ne beraber olabiliyorsunuz ne ayrı kalabiliyorsunuz değişik bir durum

1|0
    0|0
  • ilerleyen bir gunde sana seni seviyorum dediğinde ona hayır diyecek gucu kendinde bulamıyorsan eğer uzak durmalısın derm.kesin sevgilisinden ayrılmıştır sende teselli bulucaktır dikkatli olmanda fayda var tabiki karar senin senin hayatın...

1|0
    0|0
  • ben yaşamadım şükür

1|0
    0|0
  • Hayır yaşamadım

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Konuşmanız,senden hoşlandığını göstermez ki.Senin arkadaşlığını özlemiş de olabilir

2|0
    0|0
    • evet mantıklı ama bir umut işte :)

• Birini sevdiğinde her hareketinden bir şey çıkarmaya çalışıyorsun.Hoşlanıyor da olabilir.Sana karşı hareketlerini görmediğim için bu konuda bir yorum yapmam doğru olmaz.Sen yine de hoşlanmıyor diye düşün.Hoşlanıyorsa da umarım mutlu olursunuz :)

• Omu mesaj atti sen mi

1|0
    0|0
    • genelde hep ben mesaj atardım ama dün o attı

• Eger konusmadiginiz sure icersinde genede birbirinizi goruyosaniz sana karsi fikirleri degismis olabilir

Yükleniyor...