Zengın kız fakır oglan..

biriyle beraber olmanıza onunla aranızdakı maddı durum engel olur mu ? begendınız ıyı hos ama maddı olark sız daha ıyısınız hoşlanma var daha. henuz başlamadınız vazgecermıydınız. erkeklerde kızlarda bekliyorum cevapları..

0|1
2|20

En İyi Erkek Görüşü

• Maddiyat mühim değildir fakat yine de aileler, düşünceler, bakış açıları hatta siyasi görüşler dahi birbirine uymalıdır. Yani siz zenginsiniz diyelim ve girdiğiniz ortamlar da belli. En azından ailesi fakir olsa da kendisi ve ailesi bu kültürü almış kişilerse sorun olacağını zannetmiyorum. Çünkü sadece evlendiğimiz kişiyle değil, aynı zamanda onun anası, babası, kardeşleri, çevresi ve akrabalarıyla da evlenmiş oluyoruz. Yarın öbürgün sorun çıkaracak kişiler olmamalı anlayacağınız.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Yıl 2 milyon bilmem kaç bin olsada bu soruyu soracak insanlar demi? bıkmadınız şunu merak etmekten yav ?adam delikanlıysa kızda seviyosa zaten paranın falan bir önemi kalmaz buraya sorcağına aç Yeşilçam arşivini netten bul zengin kız fakir oğlan filmlerini hepsinin sonu aynı yani :D

0|0
    0|1
  • gençlik yıllarımda fakir oğlan rolünü oynayan biri olarak zengin kızı oynayan kişi tarafından terkedilmişliğim var.. hem de tek sebep aramızdaki ekonomik uçurum idi.. çok iz bırakmıştır bende.

ben de vazgeçtim.

0|0
    0|0
  • Genel olarak maddi sıkıntılar ilişkime taş koymuştur zaten.

Nekadar istesemde zengin kız ııh olmaz gurur el vermez

0|0
    0|0
    • sen daha zengınsen kızdan

• Yani o abest olmaz bence. Gösteriş yaparak küçük düşürecek bir insanda değilim.

Olabilir yani

• şimdi kız zengin olunca bir durup düşünüyon tabi ne oluyo lan ben buna nasıl bakacam diyon bir (: zor zengin kızla

0|0
    0|0
  • valla bizim buradaki kızlar hep zebginlere baktı için :) zengin kızların bize bakma ihtimali yok zaten :D o yüzden bu soruna gülüyorum :)

0|0
    0|0
  • hiç bir zaman alman usülü yapmayıp herzaman hesabı ben öderim mantığı olan erkekte...

kız zengin olunca mekanlar ortamlarda lüks olunca ya da iş ciddiye binip aileler devreye girecekse maddi durumu ister istemez kız erkek ve aileler düşünebiliyor.

0|0
    0|0
  • Bu zengin-fakirlikten çok aile yapıları ve kişilerin karakterlerini de içine alan bir durum.Fakir taraf ister istemez ezilir o ilişkide ileride çok büyük kavgalara kadar gidebilir.

0|0
    0|0
  • kısa vadeli bir ilişkide sorun olmaz ama ileriye yönelikse özellikle aileniz sorun çıkartabilir

0|0
    0|0
  • Bence bosver. Bunu sorguluyorsan sımdıden ılerıde buyuk sıkıntılar cıkar.

0|0
    0|0
    • çok uçurum yok yakın ama yıne erkek daha zengın dıyelım

• ya aynı onunda ortamı yakın arkdsları felan oyle kendı kadar zengın degıl. benımde durumum ıyı yakın ama onun kadar degıl. ama ozel okulda okuyo. etrafında louis vuittonlar guccıler hermesler gıyen kızlar var cekınıyorum acıkcası

• Sen yatırımı farklı yere yaptıgını goster. Daha paylsımcı bır tavır ızle. Beraber bırsey yapma sansınız varsa onlarla yapamayacagı seylerı yapmaya calıs.

• arada çok uçurum yoksa sorun değil.. önemli olan arda ki fark değil.. bunu nasıl hissettirdiğindir..

0|0
    0|0
  • Maddiyatın hiç bir önemi yoktur aranızda bir aşk bir sevda varsa şayet. :)

0|0
    0|0
  • Fakir Kiz zengin oğlan tamamda. Zengin kiz fakir oglan olmaz oluyosa oglanda sıkıntı vardir

0|0
    0|0
  • davul dengi dengine

0|0
    0|0
  • Dunya benim olsun onun hic biseyi olmasin sadece kalbini bna versin yeter. :)

0|0
    0|0
  • sonuna kadar gidip görmek lazım, pişman olmamak için

0|0
    0|0
  • Kızın zengin olması sorun teşkil eder

0|0
    0|0
  • zengin bir kız arkadasın varsa talibim no problem

0|0
    0|0
  • ben fakirim zengin kıza bakmam zaten ne işim var zengin kızla

0|0
    0|0
  • ben zengin kızla olmam olsamda git malını mülkünü bırak derim :) sonra artislik yapanlar var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...