Kızlarda futbol ilgisii

Bi kızın futbola ilgisi itici midir? siz ne düşünürsünüz

0|0
4|28

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 27

• niye itici olsun aksine süperdir :) bir kızın futbol bilmesi benim hoşuma gider elbet :) hem her tribünde bayan taraftar görmek isteriz onlar tribünlerin çiçeğidir, bayanların olduğu yerde kavga küfür olmaz centilmenlik hakimdir :) Ah keşke bizim stadımızda da aile bölümü açılsa da ara sıra sevgilimle maça gidebilsem :)))

0|0
    0|0
  • ben isterim. sporun her dalı ile alakalı biri olarak, hangi dal sporla ilgilenirse ilgilensin mutlu olurum.. beraber tenis oynarız :) basket oynarız :) nba izleriz. futbol izleriz. yüzeriz. badminton oynarız. kayak yaparız. raffting yaparız, traking yaparız. off çok hoş

0|0
    0|0
  • Fanatik olup ağzını bozuyorsa,iticilikte ilk sıralarda yer alır benim için

0|0
    0|0
  • normal bir kadın ilgilenmze-bilir ama ilgilenmez!

0|0
    0|0
  • bence bayanlara takım tutmak bile yakışmıyor..çünkü onların doğasına aykırı gibi rekabet ruhu..bence kadının işi stadyuma gitmek değil hipodroma gitmektir..at yarışı oynasalar daha iyi..

0|0
    0|0
    • iddia oynarsa

• mantıklı aslında ama kumar erkek işi ya..erkekler oynar genelde ama bayanlar da oynuyorsa saygım var..

• Bence spora ilgisiz hatta sppor yapmayan kızlar itici. Bir kız ister futbol isterse kareteye merak salsın ama o sporu yapsın. Yaparsa bu kendine iyi baktığını gösteriri Kendine iyi bakan kızlar her zaman çekicidir zaten. Şahsen sportif kızlar bana çekici geliyor yanlış anlaşılamsın vücut geliştirenlerden değil onlar çok itici :)

0|0
    0|0
  • ne iticisi yaw mühi bişey hele ki pes de biliyorsa hem maç izlenir hem pes oynanır hem arkadasım hem sevgilim daha ne isterim :D

0|0
    0|0
  • bence itici kız dediğin ofsaytne abi diye soracak one öyle ligde puan durumunu bile takip eden kızlar

0|0
    0|0
  • itici mi. soru çekici mi diye olmalıydı. şöyle düşün 2 insan birbirini seviyor ve ortak yönleri ne kadar çoksaa o kadar iyi anlıcağınn

0|0
    0|0
  • Futbol'a ilgili olup Pes oynamasını bilen hatun 2-0 öndedir diğerlerine nazaran..

0|0
    1|0
  • niye itici olsun ki gayet şirin olur. avrupada bayan futbol takımı ligleri bile var. bide medeniyiz diye geçiniriz. bayan futbol takımı varsa bulunduğun yerde hemen yazıl ve başla bence :) pes fifa falanda oyna arada. tutkularının peşinden git ;)

0|0
    0|0
  • Abartmazsa iyidir

0|0
    0|0
  • ben itici buluyorum.

neymiş peste o kızı kimse yenemezmiş. pes atsak X le şut çekmeye çalışcak aq.

0|0
    0|0
  • itici degil ama abartmamalı mesela ben erkek olarak stada cok nadir giderim taraftar grubu da var pek katılmam birde suanlarda kufur eden kızlar var maclarda bu hic hos dil kufur erkek kızın agzına yakısmaz.

0|0
    0|0
  • itici değil çekici

1|0
    0|0
  • itici gelirmi ya bir tane bile ilgilenen bayan tanımıyorum hatta hemen tanışmak isterim:)

0|0
    0|0
  • Takılsın kafasına göre fanatik olmasın da

0|0
    0|0
  • valla futbolla ilgilenen kız bana da itici geliyor elinin hamuruyla erkek işine karışmasın

0|0
    0|0
  • futbola merakı olan kız çok itici.

0|0
    0|0
  • Tabiki bir erkek için en ideal olan birşey yani

0|0
    0|0
  • tabiki iticidir.

0|0
    0|0
  • sevgili ile beraber maç izlemek süper oluyor...

0|0
    0|0
  • Süper

0|0
    0|0
  • Kurallari bil, 4 buyuklerin kadrolarini sayabil yeterli. Fazlasi itici oluyor.

0|0
    0|0
    • ondan fazlası varsa :DD

• Fazlasi itici oluyor demisim, "fazlasi ne olur?" demissin. Ellerinin arasina basini alip bir dusun lutfen

• tamam düşündüm :D

• yokya süper olur futbol seven kızlar candır cann

0|0
    0|0
  • Değildir

0|0
    0|0
  • çok fazla olması iticidir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Neden itici buluyorlar anlamıyorum. Ben mesela takimima aşığım mac tarihlerini takip ederim puanimixi transferlerimizi ne bileyim cok heycanlanirim mac izlerken kazandığımız da sevincten aglarim gercekten öyle erkek gibi kızlardan da degilin gayet susluyumdur ve üniversite ye gidiyorum ama futbolu gerçekten seviyorum bunun kizi erkegi olmaz bana gore hicde ggocunmadan soylerimki galatasaray benim hayatımın büyük bir bölümü.

0|0
    0|0
  • ben futbol mayağıyım ya , maçla yatıyorum maçla kalkıyorum resmen =) kim itici buluyor leeyn .

0|0
    0|0
  • Küfür edeni itici

0|0
    0|0
  • Bence Mutlu Olurlar Evde Dizi Yerine Maç <3 :))) Erkeklerin geneli zaten pes ya da fifa oynayan kız ıstıyor :D bence itici gelmez :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...