Öğrenciye yeme içme tavsiyesi ne önerirsiniz?

Evet Gurbetteyiz .. ve malum kendi evinde ki gibi her saat karnını doyurma gibi bir lüksün yok .. Pahalıya patlamayacak tarzda kendi yapabilecegimiz veya sizin yaptıklarınız işi ucuza getirmek için yaptıgınız fedakarlıklar mı diyeyim yoksa taktiklermi bilmiyorum ama yaptıklarınız diyeyim en iyisi :)

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• kompleks beslenin arkadaşım.. mesela süt çok pahalı değil günde bi bardak süt için yumurtayı ihmal etmeyin et pahalı ama yumurta hem ucuz hem kaliteli bi protein ayrıca makarna yiyorsanız da direk haşlayıp öylece yemeyin az kıymalı bi makarna sosuyla yemeğin besin değerini yükseltebilirsiniz.. sebze yemmekleri ve meyveyede ağırlık vermeye çalışın örneğin elma hem enerji verir hem ucuz bi meyvedir.. balık ihmal edilemez hamsi tava öğrenci evi için fiyat açısından uygun ve yapımı kolay bi yemektir afiyet olsun.. :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 5

• dostum, üşenmeden semt pazarlarına gider idik, aylık bütçede çok fark ederdi... cebimizdeki bozukluklarıda buzdolabının üzerine tip box yapmıştık oraya bırakırdık, eğer düzenli şekilde sebze sulu yemek falan yapmaya başlarsınız, inan bana simit-makarna-tost,ve tavuk dönerden ucuza geliyor

2|0
    0|0
  • kuru gıdalar alın kuru fasulye nohut gıbı . bunları yapması kolay oluyor bunları yapmadan bır gun önce sıcak suda ıslayın ertesı gun yanına pilavla beraber yapın hergun bır yemek yapabılırsınız fasulye nohut makarna türlü ,sulu patates hazır mantılar var onlarda çok guzel oluyor kaynatıyorsun ypgurt ve sos katıyorsun tamam hergun ana yemek yersenız normalden daha ucuza gelır cunku hazır yıyecekler alıyorsanız doyamıyorsunuzdur ve gece bıraz daha atıstırmak ıstersınız ögrencılık zor yaa bana neler kattı varya

0|0
    0|0
  • Öğrenci adam yemez içer.

1|1
    0|0
  • Anne yapımı köftelerin ve sigara böreklerinin buzluğa depolanması. Acıktıkça çıkarıp tavada kızartıp yemek.

0|0
    0|0
  • Melemen yapacan işte sonunda neyi zorluyorsun :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...