Halı saha için futbol ayakkabısı tercihi

sağ sol bek defans önü ve forvet arkası oynuyorum koşucuyum teknik kapasitem iyi hangi tür futbol ayakkabısı tercih etmeliyim yardımcı olabilirmsiniz lütfen link te atsanız sevinirim teşekkürler

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Thempo,ctrl360,t90,mercurial - Nike

f50,pure,predator - adidas

pure ile thempo aynı ayarda ama pure bir futbol efsanesi ve kaka kullanıyor,thempo ise Ronaldinho tarafından tercih ediliyor. Daha çok bilek yani teknik oyuncuların tercih ettiği top teması ve hıza yardımcı olur. Thempoyu kullandım ama pure bence daha naif ve hafif.

f5o ile mercurial hıza odaklı kontrol etme yetisini taşır. Pure ile themponun aksine bunda odak nokta hızdır. F50 Messi,Mercurial Ronaldo ile özdeşleşmiştir . Açıkçası ikisinide kullandım ve ikisindende memnundum.

predator ve t90 ise şut odaklı ayakkabılar. Predator Gerard,T90 Roney ile özdeşleşmiştir. Burada ikisinide kullandım ve T90 kesinlikle daha iyi.

ctrl360 ise daha çok zemin futbolu için üstün kontrol hakimiyeti ile üretilmiştir. Bunu kullanmadım ama Hanry bununla harikalar yapıyordu :)

Bence pure ve t90 arasında düşünmelisin ama mercurial ve f50 yide bir düşün.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Nike'nin modelleri falan güzel kaliteli de

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• dostum halı sahanın öyle detaylı mevkisi olmaz.zaten kıç kadar saha. sahada ayak basmadık yer bırakmıycan.standart sahada oynasan bişeyler söylerdim

0|0
    0|0
    • halı saha dediğim yer 11 e 11 oynanacak kadar büyük ancak 8 e 8 oynuyoruz :) bir futbol takımının kazanç ve antraman olarak kullandığı bir yer tabi yapay çim

• adidas f50

0|0
    0|0
  • al bir krampon

0|0
    0|0
  • terlikle oyna*

0|0
    0|0
Yükleniyor...