Okçuluk yapan var mıı?

1.000 tl civarı makaralı bir yay bulabilir myim? kaliteli,müsabakalar için? lütfen link atınız :)

0|1
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Yardımcı olmak isterdim ama maalesef :( du bari 5 yıldız vereyim başkalarıda görsün onlar yardımcı olabilir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• 5 yıldız ^^ o bizim zamanın soruları

1|0
    0|0
  • İstanbul da satan belli yerler var netten bulabilirsiniz ama dikkat edin çakma satan daçok

1|0
    0|0
  • sonunda benim kafandan biri melek okculuk bakabılırsın orda bulursun buyuk ıhtımal

1|0
    0|0
  • bence makaralı yayları modern okçuluğu boşver.. Geleneksel okçuluk hakkında yardımcı olayım. Türk osmanlı yayları dünyada zirvede olduğumuz bir daldır.. tatar-macar-moğol... okçuluk bunlar.. nedr o makaralı oyuncaklar ;))

0|0
    0|0
  • tam hedefi 12 den vururum

0|0
    0|0
  • Yeni başladım :) makaralı mı daha iyi klasik mi?

1|0
    0|0
    • ben makaralıyı seviyorum :) bana daha rahat gelse de çoğu arkadaşım olimpik yay daha kolay diyor anlamadım gitti

• Makaralı daha kolay az güç harcıyorsun onda. Ama ben de klasik ile başladım. Zor olan değerlidir :)

• bi kaç atış yaptım ama çok zevklidir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yapmıyorum ama ilgim var:)

0|0
    0|0
    • başlamalısınn :D

• Beden eğitimi öğretmenim üniversitedeyken yapmış ve o zamanlar o yayı gererken yanakları falan hep çiziliyormuş yara oluyormuş o doğru mu:)

• yayı gerip burun ve dudaklar hizasında tutuyoruz bırakırken belki çarpıyodur ama her zaman olmaz :) hocan biraz dikkatsizmiş ya da yayı çok geriye çekiyomuş :)

Yükleniyor...