"Sevdiğiniz" birisini alamazsanız ne yapardınız ?

Evet ablalarım abilerim kardeşlerim...

Seviyorsunuz delicesine sizde ve onda sıkıntı yok karşıdakide seviyor...

Ama aileler müsade etmiyor sizin birlikte olmanıza...

Erkekler : Siz kızı kaçırır mıydınız?

Kızlar : Kendi rızanızla kaçar mıydınız?

• Erkekler : Kaçırırdım..
    0% (0)38% (6)14% (6)Oy Ver
  • Erkekler : Kaçırmazdım...
    4% (1)62% (10)26% (11)Oy Ver
  • Kızlar : Kaçardım...
    26% (7)0% (0)16% (7)Oy Ver
  • Kızlar : Kaçmazdım...
    70% (19)0% (0)44% (19)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
34|22

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 33

• Kacmazdim, aileler istemiyorsa hernekadarda sevsen birbirini, mutlu olsakda bir yaninmiz daima huzursuz olur

0|1
    0|0
  • Ailemin onayıyla mutlu mesut bir evlilik yapmak varken,Aileme sırtımı dönüp elin memleketinde pişman bir hayat sürmeye niyetim yok...Allah korusun büyük de konuşmak istemiyorum.

0|1
    0|0
    • ailen sana ne yapicak evlendikten sonra?

• evlendikte sonra ailen sana karisicakmi?

• Hayır ama onlara sırtını dönmekle mutluluk elde edebilir miyim ? hayır.Aklım onlarda kalır evliliğimde huzur olmaz ve bunu yaşayanları görüyorum çevremde istisnalar hariç.

• Ailem müsade etmiyorsa gıcıklık olsun diye degildir eminim bir bildikleri vardır onları dinlerim kaçmam

Umarım Allah kimseyi nasip etmeyeceğiyle aşka düsurmez

1|0
    0|0
  • Kaçmam, 3-4 senelik tanıdıgim birini bana 20 senedir bakan ailem için yapamam. Hem kaçan kızlarin değeri olmuyor ve kaçanlarin iliski yürümüyor. Çok şahit oldum böyle durumlara

0|3
    0|1
  • ailem sorun çıkarmaz bu durumda kaçma olayıda olamaz.

öyle bir durum olsa bile kaçmam tabiki.

0|1
    0|0
    • eyvallah abla

• ne demem gerekiyordu sevdiğim insan bana kaçmadıktan sonra ne yapıyım bir ömür evlenemesekte öyle bekar mı kalıyım ?

• her seyi göze alarak kendimi kacardim, herkesten kopardim.. Reddetsinler beni aileden beni ilgilendirmez, tutar elinden tüm rizamla kacardim...

0|0
    0|0
  • Aileler kafası iyi çalışan insanlarsa eğer ve izin vermiyorlarsa bir bildikleri vardır diye düşünüyorum

Ha saçma sebeplerden izin vermiyorlarsa da bilemiyorum o zaman düşünürdüm kaçıp kaçmamayı :D Ben ikna etmeye çalışırdım

0|1
    0|0
  • ailem izin vermiyosa kesinlikle bir nedeni vardır o yüzden kaçmam :)

0|1
    0|0
  • aileler istemediğine göre mutlaka mantıklı bir engel vardır. bazen onlar bizim göremediklerimizi görürler. ve ailemiz kesinlikle bizim kötülüğümüzü istemezler. ilerde pişman olmamak için ayrılmalısınız

0|0
    1|0
  • Hayir kacmam tabiki . Ailemin rizasi herseyden onemli .

0|0
    0|0
  • kaçmam kimsesiz kalırsan ezilirsin

0|0
    0|0
  • Şu an sevdiğim adamla kaçardım tabii. :) Zaten başkasını sevemem ki nasıl nasip olur insana birdaha böylesi.

0|0
    0|0
  • Sabır ederim beklerim. Gökte nikah kıyılmadıkca yer yuzunde kıyılmazmış. Alına yazılmışsa nasipse eğer o bulur beni zaten. Nikahın saati bile değişmez.

0|0
    0|0
  • Elimden gelen her şeyi yaptıysam ve artık yapacak bir şey kalmadıysa eve kaçardım..

0|1
    0|0
  • Erkekler : Kaçırırdım..

0|0
    0|0
  • kaçmak nedir ya :S hangi devirden kalma saçma sapan şeyler bunlar :(

0|0
    0|0
  • Eger o adam benim ugruma hersey yaparsa bende onun icin herseyi goze alirim

0|0
    0|0
  • eğer uzun bir ilişkimiz varsa ve benim de işim varsa yani maddi özgürlüğüm . kaçardım ama benim ailem her türlü kararıma saygı duyduğu için sanmıyorum öyle bişi olsun :)

0|0
    0|0
  • hayatta gerçekten yürekten ama hiç kuşkusuz sorgusuz sualsiz bir şeyi ister ve sabrederseniz o sizin olucaktır mutlaka.ama işte sabır lazım.

0|0
    0|0
  • Sevdiğini alamadıysan ; Aldıgını seviceksin kural bu

0|1
    0|0
  • Kaçarım ya kime ne ben istedikten sonra :D

0|1
    0|0
  • Kaçmam, ailemi ikna etmeye çalışırım eminim ki beni anlayacaklardır..

0|0
    0|0
  • Kacmam

0|0
    0|0
  • Ya onun olacağım ya da toprağın =)

0|1
    0|1
  • Cözüm bulunur kacmak ne ya kücük cocuklar gibi

0|0
    0|0
  • kacmazdim.

0|0
    0|0
  • başkasıyla evlenirdim

0|0
    0|0
  • hayır kaçmazdım ...

0|0
    0|0
  • o kaçan bir erkek ve kaçırmak istemeyen kız kim acaba :D

0|0
    0|0
  • kaçmadığım için alamadım:)

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    3

Erkekler Ne Diyor 22

• Yaa ne kaçırcam sevgide bir yere kadar olmuyorsa zorlamaya gerek yok gider başkasıyla evlenirdim.

0|1
    0|0
  • bir şekilde aileyi razı etmenin yolunu bulacaksın aksi halde sürekli bir huzurszluk , mutsuzluk olur ...

0|1
    0|0
    • Aileler rıza göstermiyorsa abicim?

• benim terazime bir kefeye varlığımın sebebi bu yaşıma kadar yanımda olan koruyan kollayan ailemi koysam bir kefeye de henüz bir kaç yıldır tanıdığım sevdiğimi koysam aile ağır basar .

sevdiğin kızı unutabilirsin ama kimsenin ailesini unutabileceğini sanmıyorum ..

ha kaçırır evlenirsin ama içinde hep bir mutsuzluk olur ... belli bir süre sonra barışsanız bile..

• Kaçırmak kızın isteğiyle olacak birşey o ne derse ona saygı duyarım.. Ama her kızın hayalidir evinden beyaz gelinlikle aile rızası sağlanmış şekilde çıkmak... Tabi aileninde hayalidir onu evlerinden beyaz gelinlikle çıkarken görmek... Benim görüşüm kaçırmak bence acımasızca yapılmış bir davranış... Ama erkek için değil kız için ailesinin onca emeğini hiçe sayıp koşup sana gelmiş... sevdiğin için bu sana güzel gelcek ama evlenip çocuğun olduğunda aynısı yapılırsa sana o zaman anlıcaksın ne olduğunu...

Mutlaka herşeyin bir çözümü vardır ailesininde gönlünü alabilirsin mutlaka bir yolu vardır bunun...

0|0
    0|0
  • yaşın 18-24 arası kız kaçırmaktan bahsediyorsun!

daha senin mesleğin yoktur elinde kimbilir ne evlenmesi arkadaş! daha yaşın ne başın ne...

ailesini ikna edemiyorsan araya tanıdık sokacaksın ya da kabullendirmeye çalışacaksın..neden istemiyorlar diye öğreneceksin!heralde geeçrli bir sebep vardır..

ayrıca kızı kaçırırsan tecavüz suçundan bile yargılanırsın.aile şikayet eder ha kız der rızamla kaçtım ama baba güçlü biriyse polisle anlaşır seni öyle bir katukulliye getirir doğru hapse... yapma sakın böyle birşey

0|0
    0|0
  • Kerem Asli'dan istemiş bir kerem biliyor musun o hikayeyi sen :) Ne kaçmasi canim kardeşim. Okulun bitti mi askerliğini yaptın mi ? Kız reşit mi , ona bakabilecek sosyo - ekonomik dengen var mi yeterince olgunlaştın mi sonunda hüsran olacak şeylerde olabilir . Güzel bir hayatta ama unutma düğününe ailelerin gelmemesi çok kötü bir durum olur ve üzülünür genelde bu tür evliliklerde. Ailenin onayi olacak. Bana sorarsan hatta 30'a kadar evlenmiceksin gözünün içine bakacaklar evlensin diye :)

0|0
    0|0
  • Abi erkeklerden biri C yi işaretlemiş yaa offf :D

0|1
    0|0
  • kız kacırma nedır arkadas sevıyosak usulen ısterım vermıyolarsa bırbırımızı sevıyorsakta kapıdan cıkar gıderdık usulen davetıyeyıde gonderırdım onlarada gelip duğunde halay cekmek duserdı

0|0
    0|0
  • kaçırırdım boyuna ve kilosuna göre çıkrıkcılar yokuşundan çuval alırdım :)

0|1
    0|0
  • Kızlar : Kaçardım cevabına oy kullanan erkek neyin kafasını yaşıyon kanka? :D :D : D

0|0
    0|0
  • Elin karısı kızı beni bu yaşa kadar büyüten ve yetiştiren insanlardan daha mı değerli? Hiçbir şekilde kaçırmazdım. Bir sevgili her zaman bulunur; fakat bir anne,bir baba 1 tanedir. Onları kaybetmeyi göze alamam.

0|0
    0|0
  • Eğer gerçekten hakkediyorsa kaçırırdım ama nişan zamanında yaşadım ben bunu 2 senelik bir ilişkiden nişandan sonra ailem dedi ve gitti böylesi biri içinde yapılacak bir iş değil ama gercekten seven biri için değer yaparım

0|0
    0|0
  • Kacma kacirma olmazdi once gercekten ikna etmeye calisirdim olmuyorsa kesinlikle kolundan tuttugum giibi kizin fizandayim

0|0
    0|0
  • Anlaşıyorsam kaçırırım :)

0|0
    0|0
  • Erkekler : Kaçırmazdım...

0|0
    0|0
  • Kaçırırdım her türlü

0|0
    0|0
  • mücadele ederdim

0|0
    0|0
  • Bunun adı kaçırmak oluyorsa evet. Ben seviyorsam aileme laf söylemek düşer mi?

0|0
    0|1
  • en iyisi sevmemek .. :/ aşkı sevgiyi mutlulukları evlilikleri bıraktım artık zenginler yaşasın ... :/

0|0
    0|0
  • kaçırırdımı işaretledim. normaldir erkeğim. ama kız olsam asla kaçmam. erkekler kızlar kadar sevemiyor. sonuçta erkeklerin çoğu ete önem verir diye düşünüyorum. çok kez gördüm ki, 1. çocuk olduğunda arkadaşlarım daha yeni evli eşini aldattı. daha yeni evlisin olum dediğimde, başınımı bağladık lan diyorlar. offf şu kıza bak, üfff şu süper... laaan seviyordun, aşıktın, ölürdün hani onun için, çocuk oldu eşinin papucu dama mı atıldı... yok yok, aile hayır diyorsa kızlar kaçmamalı, doğurdular, büyülttüler, o çocukta bir şeyler sezmişlerdir. ya çok sefil durumdadır. ya da pis yollardan geçecek ya da geçen bir çocuktur. unutulmamalı ki aile anne baba çocuğunun iğilini mutlu olmasını ve huzurlu bir yuva kurmasını ister. aşk karın doyurmaz. erkeklerin evlendikten sonra kısa bir süre aldattığını görünce erkekliğimden utandım valla. bizim beynimiz sadece sek..e çalışıyor sanırım. her kızdan bir bal almak istiyoruz gibi sanki. kaçırırdık tabi, niye kaçırmıyalım. işimiz bittimi, attık mı erkeğe bir şey olmaz tabi.

0|0
    0|0
  • Alamazsak derken ne anlamda ?

0|0
    0|0
  • keçileri kaçırırdım... şaka la şaka osbire devam mk nolcak

0|0
    0|1
  • Terk ederdim ailem izin vermiyosa olmaz

0|1
    0|1
    • neden abi ?

• istememesi öyle bişey değil ailenin aklında yatan sana göre başka bir kız var

• O zaman is değişir ;)

Yükleniyor...