Bir kız beni facebooktan ekleyip evlenme teklif etti ve snra kendi kenedene bir havalara büründü derdi ne bunu

Kızlar özelikle sizden yorum bekliyorum hem cinsiniz nede olsa.. Bir kaç gün önce resmi olmayan bir kız faceden beni ekledi bende mahsus kabul ettim. resmi var mıdiye baktım var ama sahte hesap gibiydi.. bende geri sildim. sonra tekrar ekledi kimsin beni neden ekledin dedim. seni bir sayfada gördüm cok hoşuma gittin cok karizmasın felan dedi bende yüzünü görmediğim kişiyle konuşmam dedi bu bir resim koydu tam motor tip mini etek felan. neyse benle biraz konuştu ve bana evlenme teklif etti bende haliyle sen beni tanıyomusun nasıl biri olduğumu biliyomusunda böyle birsey diyosun dedim zaman cicim kısmet bakarız dedi nerde oturuyosun felan gibi soru sordum bir kac gün cevap vermedi. bugün aynen şöyle yazmış salak bişeye benziyosun sen demiş.. bende haliyle ağır konuştum sen iyi bir halt olsan tanımadığın etmediğin birine evlenme teklif etmezsin dedim motor olduğun besbelli dedim. sustu cevap vermedi.. ne yapmak istedi şimdi bu..?

0|0
43

En İyi Kız Görüşü

• dalga gecmek istedi salla yaa böyle insanları rabbim düşmanımın başına vermesin :))

0|1
    0|0
    • ee bende ağırca bir laf ettim :D ağzını acıpta tek kelime edemedi :D :D

• tebrik ederim senin gibi kızı ayakta alkışlarım :) helal olsun :) yorum için cok teşekkür ederim :)

• :) hım ozman ben teşekkür ederim önemli değil yardımcı olduysam ne mutlu ki bana :))

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Of senle taşşak geçiyor fake hesaptan. Bu en yakın arkadaşin bile olabilir. Motor tipli kız resmide çalıntıdr kesin. Bence engelle onu

0|1
    0|0
    • hahaha taşşak geçiyor :D içi dışı bir kendisi olan kızlar iyi ki varsınız :) bakalım sesi yok şimdilik :)

• Aynen öyleyim ahahaha :D

• aklı sıra seni tavlayacagını dusunmus AMA sen zaten ona aciklamada bulunmussun tavrını belli etmissin o sacmalamak istemis iste seni tebrik ederim guzel bir davranış modeli.

0|1
    0|0
    • diş geçirecek salak sandı beni aklınca baktıki olacak gibi değil senin dediğin gibi saçmaladı lafını duyuncada sustu .:D

• eski sevgilinin fake hesabı bence o :D

0|1
    0|0
    • sevgilim yokki uzun zamandır hayatımda kimse yokki. :/ ben senin o parmağında oynatcağın kerizlere benzemem dedim birde :D valla kim bilmiyom :D

• o zamann ya çevrenden senden hoşlanan biri ya da yakın çevrenden seninle dalga geçmek isteyen kankalarından biri :D

• bakalım belki yakında kokusu çıkar :D

Erkekler Ne Diyor 3

• arkadaşların fena ısletıyo gelme bu oyuna

0|1
    0|0
    • ağzıma geleni söyledim kardeş yaw :) arkadaş cewremde öyle seyler yapcak biride yok valla. yorum için teşekkür ederim kardeşim :)

• ağzına gelmeyenıde soyleseydın mılletın ısı yok heralde

• sevgilin veya senden hoşlanan bir kız varsa seni denemek istemiştir...

0|1
    0|0
    • valla kız milleti kardeşim ya bir acayipler yüzüme karsı söylese kimse :D

• Inanma kardeşim boş ver

0|1
    0|0
Yükleniyor...