Günlügünüz olsa nereye saklardınız ?

günlük tutuyor olsaydını nereye saklardınız ? Günlük tutuyorum ve mantıklı biyere saklamak istyorum

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• Ben lisedeyken düzenli olarak günlük tutuyordum. İlk basta baktım gelen geçen okuyor saklanacak yer yok. Yastığın altından annem buluyor. dolaplardan babam derken, Kendime göre bir alfabe geliştirdim. 20 günde bunu ezberledim. Bakan zaten bişey anlamıyor. janponca çinçe gibi birsey, böyle olunca ulu orta olsada kimse anlamadığı için 3-4 yıl tutmuştum. Üniversiteye gidince vakit olmayınca uğraşamadım. Şimdi artık kendim bile gözemiyorum o defteri. Günlük deyince bu aklıma geldi eskilere götürdün beni hey gidi günler hey. En çokda sevdigim hakkında tutuyordum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Aslında günlüğümü milletin sorularına yazıyorum. Kimse ne biliyor, nede görebiliyor..

0|0
    0|0
  • dolaba atardım dolabi da kilitlerdim zaten öyle yapıyorum. günlük tutmak iyidir. insana huzur ve mutluluk veriyor. dolaba koyamadamda uyurken yastığımın altına koyarım. hiç kimse hemde hiçkimseye okuttururmuyum ben oooonu

0|0
    0|0
  • El yazması olursa annem her türlü bulur , okunmadık sayfasını da bırakmazdı

En iyisi pc den yazmak , bide şifre koyuyorum klasöre , sıkıntı yok :)

0|0
    0|0
  • Votka+eski sevgili fotoları+bir kaç cd+bir miktar paranın olduğu gitar amfime =)

0|0
    0|0
  • Ortalık bir yerde bırakırdım okusun isteyen çokta umurumda

0|0
    0|0
  • Günlüğünü görünmez kalemle yazmanı tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Yatağın altına

0|0
    0|0
  • Medcezirdeki evlerden olsa sakla dicem annen bulamaz ama e-gunluk tutman daha mantikli bu donemde...

0|0
    0|0
  • sok bir yere gitsin ya sanki mit in gizli dosyaları :)

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 7

• Büyük bir oyuncak ayı al görünmeyecek bir yerini kes onun içine sok günlüğünü yazdıktan sonra dik tekrar ..

0|1
    0|0
  • kıyafetlerimin arasına =)

0|0
    0|0
  • kitaplığa koyuyordum

0|0
    0|0
  • dolabında durur benimkisi. kimse dokunmaz, dokunsada okuyamaz çünkü kilidi var :)

0|1
    0|0
  • evdekilere guveniyorum ,guluk icin ozel bir yer aramiyorum =)

0|0
    0|0
  • benim kilitli kutum var orda saklardım.

0|0
    0|0
  • yastağın içi

0|0
    0|0
Yükleniyor...