Seda sayanın programı yüzünden kızarkadasımla tartıkstık [gelinler ve kaynanalar] :(

merhaba arkadaslar kadın programlarının kurbanı oldum bugün .( seda sayanın yarısmacılara sordugu soruları kız arkadasım bana sordu annen de ben de denizde boğuluyorız hangimizi kurtarırsın gibisinden ben de yüzme bilmediğinden annem dedim. hangimiz daha vazgecilmez dedi ben de annem bana 22 senedir bakıyo senle 3 senedir bir aradayız emeği büyük oldugundan annem dedim. Bozuldu . simdi haklı da olsam haksız da olsam gönlünü almam gerek. bana bu konuyla ilgili hafif de edebiyat içeren bir özür mesajı yazabilir misiniz coooooook tesekkürler

0|0
11|6

En İyi Kız Görüşü

• O program bence bir çok aileyi birbirine düşürecek. Umarım o program kötü sonuçlar doğurmadan kaldırılır.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Sakın asla gönlünü almaya kalkma

Bu kızlara ne oluyor da kendilerini elalemin annesiyle kiyasliyolar ne ayıp yahu.

Anneni ezdirme olm bokunu yikamis kadın daha ne yapsın.

0|2
    0|0
  • Abi o seda ırisbisinin programina bakmayın ! Yuvalari bozulmuş için yapılan bişey !

0|2
    0|0
  • aman saçmalık bu kızlarda saf mı salakmı anne bu ya onunla nasıl yarışabilirsin ki kendi annesini düşünsün bir kim ondan daha çok değer verir insana kimse kim anne yerine konulabilir kimse kimseyle yarışmaya gerek yok kendi yerini bileceksin eş olarak değerlisin zaten

0|0
    0|0
  • hahaha :D Hiç güleceğim yoktu . Aşkım sen benim için annemden daha kıymetlisin. Çünkü ben geleceğimi seninle kurdum. Affet beni :D İleti bu . Benden bir ihtar bir daha bu tür saçma sapan programları izlemeyin .

0|1
    0|1
  • bitanem aynı soruyu sana sorsam cevabın ne olurdu ki? sen sana yıllarca bakan büyüten anneni nasıl kurtarmazsın? annelerimiz olmasa biz de olmazdık ve birbirimizi sevemezdik. seni seviyorum... yaz gönder :)

1|0
    0|0
  • ne saçma tripler bunlar. Annen mi ben mi peh!

0|1
    0|0
  • ahahahahahahaha koptum yaaa :D

konuya bakkk hahahaha

0|0
    1|1
  • kpasdjkasfhadjklsgjkllsdjkasf sana seda yazsın

1|0
    0|1
  • Yuhhhh ben kız olarak zaten erkeğin ailesi yerine "seni " diyen erkekten hayır beklemem.

Ailesine değer vermeyen hayatına sonradan girme birine hayatta değer vermez

Er ya da geç patlak yapar

0|2
    0|0
  • Bence onun senden özür dilemesi gerek.Kendisini ve anneni kıyaslamanı istediği için.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• topluma hiç bir faydası olmadığının yanında üstelik zararı olan bu tür saçma programların toplum üzerindeki etkilerinin örneklerinden biri daha ...

0|1
    0|0
  • Kesinlikle gönlünü alma. Saçmalarsın. Kendisini sevdiği insanın ailesi ile kıyaslayan insandan hayır gelmez. Aynı soruları kendisine soracaktın sende çuvallmamışsın o ne cevaplar verecekti acaba.

O programıda şikayet edeceklerine oturup izliyor millet. Bu kadar vahim haldeyiz.

0|0
    0|0
  • tuzak soru bunlar sen cevap vermeden once ters cevırıp ona soraydın ya seda sayanda abartmıs arkadas annemı sevgılımı la tabı anne hayat vermıs 9 ay tasımıs canından can vermıs borcu odenırmı bence bu dakkadan sonra sakın ozur falan dıleme tas fırın erkeğı ol olursa olur olmazsa cay demlersın

0|1
    0|0
  • Sana böyle bişey için darılıyosa vay haline :D

1|1
    0|0
  • Tabiki beni doğurup büyüten annem mal. Yoksa ne edeceksin benim gibi adamı. Dedikten sonra gider yaparsa aat gitsin :)

0|0
    0|0
  • İzlemeyin bida

0|0
    0|0
    • herhalde kardeşim bana ozur mesajı gerek

Yükleniyor...