"Soğudum ve seni sevmiyorum" dedi

Arkadaşlar Merhaba,

Lise 4 öğrencisiyim ve yaşım 18.Bundan 1 ay önce her zaman takıldığımız bir yer vardı.Arkadaşlarla yine orda takılırken yakın oldugum benden ufak bir kız arkadaşım geldi ve bana "Benden onların sınıfında bir kızın hoşlandığını ve numaramı istediğini" söyledi.Bende kızı daha önceden beğeniyordum.Neyse aldım numarasını konuşmaya başladık.Yakın olduğum arkadaş arada sordurtuyorum bana karşı ne hissediyor diye,her zaman olumlu cevaplar veriyor.Onla konuşurken rahatlıyorum gibisinden cümleler kurmuş.31 Aralık yılbaşı gecesi konuşmaya başladık ve rahat 1 hafta sürdü.Gece 3'e kadar beni bırakmıyor ve sürekli yazmamı istiyordu.İlk sınıflarına gittiğimde benden çok utandı ve ona rahat olmasını söyledim.Yanımda rahat olmasını istediğim için yanında olmaya çalışıyor ve sürekli gözlerini kaçırmamasını falan söylüyordum.Bir gün bahçeye indik ve bana sarılmak istediğini söyledi.Daha sonra sarıldık ve eve gitti.Ertesi gün ben ona sarılmak istedim ve sarıldık.Kalabalığın içinde özgüvenini yerine getirmek için yine ona sarılmak istediğimi söyledim.Hayır,olmaz falan dedi.Ama amacım sarılmak değil onu benim yanımda rahat olmasını sağlamaktı.Akşam eve gittim konuşmaya başladık.Tavırlı tavırlı konuşuyor.Bir şey demedim yattım uyudum.Ertesi gün yine aynı şeyler devam ediyor.Bana sarılma mevzusundan sıkıldığını ve beni sevmediğini söyledi.Ben bir şey demedim fazla.Üzülme diye demiyorum ama seni sevmiyorum dedi.Halbuki daha geçen gün seni çok seviyorum,çok özlüyorum diyordu.Sana sürekli sarılmak istiyorum falan gibisinden cümleler kuruyordu.Ergen ergen fotoğraflar falan atıyordu :) Neyse işte Şu an yazıyorum cevap veriyor yine.Ama arkadaşça araya çizgiyi çekmiş belli.Ne zaman o çizgiyi geçsem hm gibi cevaplarla yetiniyor.Şimdi ben ne yapmalıyım üstüne mi gitmeli yoksa biraz zaman mı vermeliyim.Doğrusunu söylemek gerekirse hem yaşça hem zeka olarak benden biraz daha geride.Çok etkilendim diyemem ama hoşlanmıştım.Şu an böyle davranması çok koyuyor.

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim yapman gereken hiç arayıp sormıcaksın mesaj dahi atmıcaksın sadece 1 ay bekle bugünden itibaren başla mesela..ve sende bu süre zarfında eğlenmeye bak git spor salonuna git kurslara katıl aktif ol..kendini düşünmelisin onu hayatının merkezi haline getirme görüceksin daha güzel bir ilşkiniz olucak sen onu kovalamayı bırak o seni kovalamaya başlıcaktır..sarılma konusuna gelince ona sorupta sarılma içinden geliyorsa beklemeden sarıl yani :D

0|0
    0|0
    • Aktif biriyim zaten :) Kızlarla vs aram iyidir.Oda bunun farkında ve o asosyal biri.1 ay sonra gelmezse gelirim tekrar buralara :D

• gerçekten inanıyonmu 1 ay arayıp sormayacağına? :)

• :D iradesine sahip birisi ise yapar bence..yapması için elinden geleni yapsın yani..yaparsa kendisi kazanır,yapmazsa kızı daha da havalandırır şımartır..:D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• belli ki kızı dolduruyolar arkadaşım fazla yüz verme havalanmasın gibilerinden sende takmıyom havalarına gir bakalım ne olacak

0|0
    0|0
  • Seni tahrik eden birini bu kadar önemseme dostum

0|0
    0|0
    • Tahrik ettiğini düşünmedim.Yani unutamıyorum evet doğru ama onunda bana karşı bir şeyler hissettiğini düşünüyordum

• sonucunu yaz

• Peki :) Teşekkür ederim tavsiyelerin için

• Onunla herşeyi açık açık uyanma adam gibi geç karşısına konus baktın hala böyle çek sende bir çizgi bak bakalım kim kimin peşinden koşuyor..

0|0
    0|0
Yükleniyor...