Sizi fazla umursamadığını düşündüğünüz sevgiliye...

Sizi fazla umursamadığını düşündüğünüz sevgiliye nasıl yaklaşılmalı kendimizi ağırdan mı satmalıyız ?

Belki kuruntu yapıyorum, ama biraz soğuk geldi bana bugün pek yazmadı kendimi ağırdan mı satsam napsam ?

Güncellemeler:
Mesaj attı seni çok özledim diye acaba ben mi

abarttım

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Eşit davranırsan her şey yolunda gider o susarsa sende sus o konuşursa sende konuş o bitirirse sende bitir.

0|0
    0|0
    • Bencede böyle değere biniyorum peşimden koşuyor ilgi verince naz yapıyor :ss

• Yaşa göre değişen bir durumdur bu aslında genelde liselilerin yaptığı işler bunlar, ama yaşınız büyükse okumuş görmüşseniz dediğim gibi davran.

• Düşünme Düşündükçe kaybedersin genç...

0|0
    0|0
  • bişimi oldu diye sor sevgilin değil mi ... Aranızda gizli saklı olmaz

0|0
    0|0
  • Ayrılırım

0|0
    0|0
  • Valla beni umursamayan svgili değil bakkal bile olsa basarım tekmeyi açık ve net

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Her zamankinden farklı davrandıysa bir sıkıntısı olabilir. Hemen ilgisizliğe yormamalısın. Önce konuyu öğrenmelisin. Neler yaptın bugün dediğinde, o pek bir şey yapmadım derse demek ki hiç işi olmadığı halde ilgi göstermemiş. Yani bir anda şüpheler içine girmemelisin. Konuyu öğren ve ona göre yol al.

0|0
    0|0
    • Dün tartıştık ondan yapıyor olabilir mi

• Peki teşekkür ederim .

• Rica ederim. Umarım yoluna girer.

• O sana nasıl davranıyorsa sende ona aynı şekilde davranki durumun farkında varsın ve eger durup dururken böyle bir şey yapıyorsa hatasını anlasın.

Ama belkide istemeden ya da farkında olmadan onu sinirlendirecek, üzecek vb birşey yapmış olabilirsin? Ona bunu bir kez sor. Söylemezse veya gerçekten bir şey olmadıgını anlarsan kaçan kovalanır hesabı sende ona soğuk davran ve oluruna bırak.

Üzme kendini.

0|0
    0|0
    • Dün biraz tartıştık ama karşılıklı tek bir tarafa suç yükleyemem .. Bugünde böyle davranıyor umursamıyor bende umursamamaya karar verdim.

• Teşekkür ederim...

• Rica ederim

• Bak ne yap biliyormusun sevdiğini anlamak için.Uzun süre yazma ona kaybol ortadan biliyorum zor cevap vermemek ama sevdiğini gerçekten anlamak istiyorsan bunu yapmalısın.Eğer o süre zarfı içerisinde nerdesin napıyosun neden cevap vermiyorsun derse anla ki seviyor ama umursamazsa belli zaten sevmediği.

0|0
    0|0
    • Buna benzer bazı şeyler oldu hem mesaj atmıs arams faceden ayrı yazmış telefonumda kapalıydı kızdı

• Tamamm anla seni seviyor işte.Kuruntu yapmış olabilirsin.Bir insan her zaman aynı olucak diye de bir şey yok ya canım

• daha yenı mi sevgılı oldunuz

0|0
    0|1
    • 2 ay oldu

• Fazla düşünme rahat ol olursa olur olmazsa olmaz rıca ederım

• Mesaj attı seni çok özledim diye acaba ben mi abarttım

Yükleniyor...