Hayde bugün karne günüymüş toplanın laf olsun torba dolsun işte öyle bişey

Zamanında karneniz nasıldı özlediniz mi karne günlerinizi?:D benim karne ilkokul 5 e kadar hep full 5 gelirdi sonra orta 1 e başlayınca 2-3-4 şeklinde gitti öyle lise sona kadar sayılı kez 5 görür oldumdu ama öğrenim hayatım boyunca karneye hiç 1 gelmedi:D:D öyle işte siz anlatın nasıldı karneniz?yazın bişeyler okuyalım canım sıkılıyo.

Güncellemeler:
Beden eğitimi bendede 5 olmadı takla atamıyodum 4 veriyolardı:D

0|0
112

En İyi Kız Görüşü

• Genel anlamda iyiydi de şu matematikte lisede 3ü de bir kere görmüştüm hı bide din kültürü hiç 5 gelmedi :( :D:D

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• Kötü bir öğrenciydim. Son sinifa dogru bu notlarin ciddiyetini anladim ve iste kötü not iyi olu verdi. Isteyince oluyor ama iste istenilcek beyin kabul etcek gibi bir durum

0|0
    0|0
  • link

şu çocuk gibi üvey evlat muamelesi görmüştüm :(

0|0
    0|0
  • Hep taktir teşekkür alırdım ders çalışmadan mk.

0|0
    0|0
  • :) ilk okul ve lise dönemlerim boyunca hiç 3 üm bile olmadı (Burada gizli özne inek)

0|0
    0|0
    • İnek olduğunu ales puanından zaten anlamıştım:D

• Bende girip girmemek arasında kararsızım:/

• sonbahara kadar çalışayım diyorum yine nasılsa gördük sistemi sen hallettin mi tecil işini ne olacak o ?

• benim karnede ilkokulda iyiydi ortaokulda ve lisede 1 leri gördü. genel olarak derslerim pek iyi değildi. kızlar çalışkan olur derler ama...

0|0
    0|0
  • 17 yıllık eğitim hayatimda bir tanecik 4üm vardi.

O da beden eğitimi hocasinin gicikligindan.Hakkimi helal etmiyorum ona.:D

0|0
    0|0
  • Özledim ya...8. sınıfa kadar mükemmeldi derslerim hep takdir getirmiştim.8.sınıfta bir çocuğa aşık olmuştum jet hızıyla düşüşe geçmiştim.Taaa o zamanlardan belliymiş aşktan yana şansım olmadığı :D Lise açıköğretimdi :)

0|0
    0|0
  • hep 1 tane 4'üm olurdu ona çok sıkılırdım

0|0
    0|0
  • Hep yuksekti notlarim.

0|0
    0|0
  • Lise 4 idim, tek bi' tane 8 vardı.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 2