Arkadaşlar tanımadığınız bir erkeğin/kızın sizi sevdiğini nasıl anlarsınız ? Herkese +1

Evet arkadaşlar tanımadığınız ve en fazla bir kere konuştuğunuz bir insanın sizden hoşlandığını nasıl anlarsınız? ( düzgün cevap veren herkese +1 puan ) :)

1|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Ben anlamam, arkadaşları söyler genelde. Ben de belli etmem niyetimi. Dayanamayacak olursam gidip açılırım. Reddolursam tüm hislerim gider rahatlarım.

1|0
    0|0
  • Bunu anlayamadığım için 3 yıldır sapım

1|0
    0|0
  • Eğer seninle vakit geçirmek istiyorsa, sana aşırı iyi davranıyorsa veya sana takılıyorsa senden hoşlanıyordur. Yani ben sevdiğime bunları yapıyordum. Senin de gönlün varsa azcık cesaretlendir, açılırsa senindir, açılmazsa hiç senin olmamıştır

1|0
    0|0
  • bir şeyler için size yalvarıyorsa :P

1|0
    0|0
  • gözler kalbin aynasıdır, bence bir bakış yani benim ki her zaman 3 nolu bakış ;)

1|0
    0|0
  • direk söyleyene kadar anlamam. hatta söyleyince de acabakafa mı buluyor diye düşünüyorum.

1|0
    0|1
  • iyi bir gözlemciysen gözlerine bakarak rahatlıkla anlayabilirsin

1|0
    0|2
  • sevgi yoktur ilişki sürdürme isteği vardır :D

1|0
    0|0
  • 6 saniyeden fazla gözünün içi,ne bakıyosa tamamdır.

1|0
    0|2
  • bi kere konustugum bir insanın bana asık olabilecegine ihtimal vermedigim için aşık olmus olsa bile anlamam :) bakıslar belli eder ama sen anlamak için tüyo istiyosan

1|0
    0|3
  • gözlerden çakarım köfteyi :D

1|1
    0|2
  • tanımayan birinin hoşlanması bana pek normal gelmio ama yüz ifadelerinden olabilir

1|0
    0|1
  • anlamak zordur bazen gözlerini kaçırıyorsa yanımda heyacanlanıyorsa diyeyim ben

1|0
    0|2
  • zamanla

1|0
    0|3
  • Dalga geçen herkeze 3 hesaptan 1 er puandan 3 puan .

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• +1 puan diye bişey yok, sadece katıldığınızı gösteren bişey bu

1|0
    0|0
  • hep sana bakıyosa yakın durmaya çalışıyosa

1|0
    0|0
Yükleniyor...