Fenerbahçe - Galatasaray maçı kimin hakkıydı?

Cumartesi günkü maç kimin hakkıydı arkadaşlar ? 2 golle öne geçen fenerbahçenin mi sonradan asılan galatasarayım mı ?

Güncellemeler:
Nedenleriyle öğrensek ?

0|0
15|38

En İyi Erkek Görüşü

• Bir Fenerbahçe'li olarak söylüyorum ki Fenerbahçem ilk 35 dakikada çok güzeldi. Fakat sonradan Aykut Hoca'nın yaptığı hatalar sebebi ile Fenerbahçe geriye yaslandı iki önemli silah olan Stoch ve Alex oyundan alındı. Aslında oyuna bakarsak iki takımda fevkalede güzel oynadı. Galatasaray'ın yaptığı hatalar da esgeçilemez. Yoksa Fenerbahçe yenilebilirdi. Galatasaray'da yenilebilirdi. Çünkü ilk yarıda Fenerbahçe farka gidebilirdi. İkinci yarıdada Galatasaray bunu yapabilirdi. Bence maç beraberliği hak ediyor.

0|2
    0|2

Kızlar Ne Diyor 15

• Galatasarayin hakkiydi tabi ki...Önemli olan baslangicta 2 gol atmak degil sonucunu getirmek...Ve Fenerbahce taraftari kadarda cirkef bir taraftar yok...Her zaman bir pislik yapiyorlar...Ya bicak cekerler yaa kafa göz yararlar..Tam cirkefler..Siddet sever varliklar.

1|9
    4|9
    • cimbombom

• macı gözünle izleseydin sende canım..melo ve elmander basta olmak üzere butun adamlarınız sakatlamaya yonelik top oynadı, bizse şerefimizle oynadık istesek elmanderin gözünü değil "g" ile baslayan baska yerlerini de halletmesini bilirdik... onemli olan baslangıcta 2 gol atmak değil nasıl bir cümle ya dakikalara göre puan farkı mı oluyor anlamadım. senin gibi boyle top görse karpuz sanıp manava goturucek kızlar futbol muhabbetine girmiyor mu tilt oluyorum ya...

• Tabiki GALATASARAY.Önemli olan henüz maça ilk başlandığında yorulmadan atılmış goller deyildir.Önemli olan 2 golün önüne geçebilme piskolojisle maçın ilerleyen dakikalarına o gücü gösterip öne geçmektir.ASLANLARIM BEEEE :))))))

2|8
    2|6
  • kimin hakkı olup olmadıgının ne önemi var? haticeye değil neticeye,şimdiye kadar hakkımız olan bir cok macı almadıgımızı hatırlıyorum ben,hem futbolda hak diye birşey olsa aziz yıldırım şuan içerde olmazdı,oyüzden bırakın bunları.

1|6
    0|0
    • işte bu. herifler gol atamamış. vay efendim direkten dönmüşmüş de bilmem ne. adam olaydın da golünü ataydın. sonra hakkıymış. he he tabi

• onlar bizi kadıköyde hicbir zaman yenemedi yenemezler istediği kadar yırtınsınlar,onlarda en az bizim kadar biliyor bunu da belli etmiyorlar işte.

• aynen katılıyorum floryada konvoya cıktılar resmen goren de 6-0 yendiler zanneder ;);)

• fenerin hakkıydı tabiki :) çnkü fenere bayılıyorum :)

3|6
    1|5
  • Fenerbahçe..

3|6
    1|6
  • Galatasarayın hakkıydı. Fener sadece ilk dakikalarda hakimiyet kurdu ama sonra batırdı.

0|6
    3|5
  • Gol pozisyonları çok oldu o yüzden GS

1|7
    2|6
  • Galatasaray dıyorumm.Allahtan direk vardı dımııı :)

0|2
    0|0
  • fenerlilere göre fener ..galatalılara göre galata

0|3
    0|1
  • Hak edenin hakkıydı..illa biri kazanıcak değil ya beraberliğe oyanayanlar da kazansın azcık

0|2
    0|0
    • iddaamı oynuyosun :)

• Dünyadan bi haber değilim..oyanayanları görüyoruz hastalık derecesinde..sorsan kazanıyorum oynarım derler...oynasınlar çoluğun çoçuğun rıskını oralara versinler...çoluğu çoçuğu yoksa zaten kumar günah olduğu için bilemem artıkın...

• Galatasaray tabiki. Nedene gerek yok. Haklada alakasi yok sanssizlik. O direkten donen top.

0|3
    2|3
  • fenerbahcenin hakkiymistir mutlaka.

1|1
    0|1
  • Galatasaray'ındı..

0|3
    2|3
  • trabzonun hakkıydı

1|1
    2|4
  • kimin hakkı elan değil arkadaşım..iyi olan kazansın..fener yenilsede böyle olurdu galatarasy yenilseydi..bilmem anlatabildim mi? onların hakkını araştırmak bize düşmez..türk milleti bu tür boş şeylere kafa yoracağına bilim ve sanata kafa yorsaydı şimdiye 1. sırada olurduk..

0|1
    0|2

Erkekler Ne Diyor 37

• fb-GS maç istatikleri aşağıdadır:

49%Topa Sahip olma 51%

10 Gol Denemeleri 18

5 Kaleyi Bulan şut 10

5 Kaleyi bulmayan şut 8

20 Serbest Vuruşlar 28

2 Kornerler 6

7 Ofsaytlar 2

16 Taçlar 16

8 Kaleci Kurtarışları 3

10 Aut atışları 9

21 Fauller 18

2 Sarı Kartlar 1

yoruma gerek yok, eksi vereceğinize, ilkokul türkçenizi ve matematiğinizi kullanmanız yeterli. GS'nin hakkıydı

2|4
    1|2
    • Bunlar nicelik. Önemli olan niteliktir.

• nitelik olarak 15 dakikada iki gol atan bir fenerbahçe, 70 dakika koşturan ve şoku ters çeviren Galatasarat

seyretmedin mi maçı?

• Fenerbahçeliyim ama bu maç %100 galatasarayın hakkıydı . fakat herkes şunu gördü ve anladı . tüm galatasaraylılara sesleniyorum , maça kimin sayesinde ortak oldunuz bu 1 ? bu maça Aykut gibi bir adamla değilde 'ZiCo' gibi bir teknik Adamla çıkılsaydı ilk 45 dk sonucu ne olurdu bu 2 ? sizi kim kurtardı ? bunuda ben söyleyeyim :) maalesef Fenerbahçemin 'ya biz bu maçı kazanamazsak' korkuları . maçı size kadar getirdi . kabul edin artık . Fenerbahçenin rakibi yine Fenerbahçe

1|3
    2|3
  • arkadaş 100 tane de kaçırsan senin hakkın olamaz. istersen barcelona ol gol atamıyosan hiç bişeysin. maç gole göre belirlenir. ister fener ister galata. yok pozisyon çokmuş yok iyi oynamışmış. geçin bunları. maç berabere bitmiş siz burda bitmiş maçın hakkından bahsediyosunuz. maçın hakkı beraberlikmiş. önemli olan 100 tane gol kaçırmak topu direkten döndürmek değil. az daha iyi vursaydı da topu direğe değil kaleye denk getirseydi madem. santimetrelerler ölçülmez bu iş.

bi takım hem iyi oynamalı hem gol atmalı. atamıyosan iyi oynadığının anlamı yok. ki atamıyosan zaten iyi oynamıyosun demektir. topu direğe değil kaleye sokucaksın.

not: ben takım tutmam!

1|2
    1|0
  • gs hakkıydı 2-0 seyirci ve stad nedeniyle tabiri caizse bir gazla bulunmuş bir şanstı (futbolda şansda olur tabiki) ama değerlendiremedi bunu..kalan 70 dk tek kaleydi ama şans gülmedi gene...2-3 yada 2-4 gs hakkıydı...

hele özeti izlerken fb li enişteme kale direği yamukmu dediğimde evet var bi yamukluk diye ona verdiğide bugun haberlere yansıyan ayrı bi nokta !...

1|4
    3|3
    • kale direği yamukmuş..büyüde vardır şimdi:)

• paşa paşa kaç bin kişi önünde ezildiniz hala at gözlüğü ile gezmeye devam ediyorsunuz ya yazık yaa :) herkes biliyor ve doğruladı yamuk olduğunu ha gole engel mi değilmi bilemem...

• Bu maçta da yenimiyorsa daha da Fenerbahçe'yi yenemez. :D

Şans bizden yanaydı ama Galatasaray sonuna kadar mücadele etti.

Bizim kızgınlığımız Aykut Kocaman'a...

Kendisine sonuna kadar güvenen taraftarın güvenini sarstı...

2|2
    1|2
  • galatasaray bjk macı gibi son darbeyi vuruyordu ama olmadı şu bir gerçek 5 dakika daha olsa gs feneri o çimlere gömerdi

1|4
    2|5
  • Fenerbahçe. bence ilk dakikalrda o 2 golü atabilmek kolay değil. daha sonra şansızlığa uğradığına inanıyorum. ayrıca beraberlik aldık diye galatasarylılar neden seviniyor anlamadım. yenmediniz. berabere kaldık.

3|2
    1|2
  • hakkı olan galatasaraydı ancak kazanamadı

not:Beşiktaşlıyım.

1|2
    2|2
  • galatasarıyn hakkıydı zaten direkte yamukmuss..

1|5
    2|3
  • sen fenerlisin anlaşılan...

galatasarayın hakkıydı...

1. Kafa Göz Kırmakla Maç Kazanılmaz...

2. Galatasarayın 70 Dakika Tek Kale Oynayan Takım Olması...

1|4
    3|3
  • Fenerbahçe.

3|3
    1|4
  • fenerlıler yıne toplanmıslar. eksileşiyolar. :)))))))

%70 galatasarayın hakkıydı, papaz buyusu var o kalede...

0|3
    1|1
  • bize tek kale derbi izleten galatasarayın hakkıydı.

1|5
    2|4
  • galatasarayın hakkıydı.tansiyonu yüksek olan bir maçta 2-0 geriden gelip 2-2 yapmak ve galibiyete bu kadar yaklaşmak

1|3
    2|3
  • Gözü olan Galatasaray der

1|3
    1|3
  • Beraberlik olacak demiştim o maç için, burada sorulan sorulara öyle de oldu; hatta 7 tane - almıştım.Beraberlik en iyisi idi.

0|2
    0|0
  • galatasarayımın hakkıydı hemde 5-0 hakkıydı posızyon dısı guzel gollerı vardı fenerınn...posızyonu yoktu.

0|3
    1|3
  • fener üç buçuk attı galatasarayın yanından zor kaçtı. :)

1|4
    2|3
  • since1903:DDDDDD

0|0
    3|2
  • galatasaray çünkü sonuna kadar hakeden baskılı bir futbol oynadı..

0|3
    0|0
  • 2-0 koruyamıyan bir takım yenilmeye mahkümdür maçın hakkı galatasaraydı ama fenerin şansı yine vardı herzamanki gibi galatasarayın yoktu

0|3
    1|4
  • GS'ın hakkıydı çünkü direkleri yamukdu...

0|4
    3|3
  • GS

0|2
    1|4
    • dostum adamlar beraberliği sabaha kadar kutladılar olaya bak

• cimbombom

@reese, beraberliğe üzüldüm

• Reese Fener iki kez lig ikinciliğini kutladı GS beraberliği kutlamış çok mu :)

• hakkı olan kazanırdı...

0|3
    0|1
  • adalet ggerekirse galatasaratyın hakkıydı adamlar tek kale oynadı

1|2
    1|3
  • galatasarayın hakkıydı elbette.

1|3
    2|3
  • Gs'nin haklıydı. 20. Dakikadan sonra tek kale oynadık resmen.

1|3
    2|3
  • fenerbahçe taraftarının yaptığı çok ayıp galatasaray taraftarı size böylemi yaptı ilk maçta

0|2
    0|0
  • son dakıkaya bak anlarrsın dırekler olsmasa varyaa

1|2
    1|2
  • ilk yarı fenerbahçe..ikinci yarı galatasarayın hakkıydı...

0|3
    2|1
  • Erkekler Devam
    7
Yükleniyor...