Zorla hoşlandığımı söyletti , heyecan bastı ya napıcam ben yarın :)

5 gün önce tanıştık ama her gün 3 4 saat beraberdik , birbirimize bakışmalar filan hoşlandıgını anlamıstım oda anlamıstı , en sonunda zorla sımdı söyletti :D cıkıyoruz şimdi yarın bulusucaz da benı heyecan bastı hiç önceden olmamıştı :D dedım heyecanlanırsam 1 2 gün idare et :D arkadaslar cok mutluyum ya ılıskı oncesı demek ıstedıklerınız var mı :)

0|0
8|8

En İyi Kız Görüşü

• Mutluluklar size =))

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Allah mutlu etsin :)))))

0|1
    0|0
  • Mutluluklar dilerim :)

0|1
    0|0
  • mutluluklar :D

0|1
    0|0
  • Mutluluklar dilerim :)

0|1
    0|0
  • Yazdığın soruları baştan beri takip ediyordum daha doğrusu görüyordum fitnesscı kardeş epey sabrettin. Allah mutlu mesut etsin çokta heyecanlanma, güzel sözler söyle ve en önemlisi konuşurken gözlerine bak çünkü o senden daha heyecanlıdır. :)

0|0
    0|0
    • gözlerine baktıgımda onunda birşeyleri hissetmeye basladıktan , hemen söyledim zaten :) çok teşekkür ediyorum :)

• Şu dershanenin yan sınıfındaki kız mı? :)

0|0
    0|0
    • yok bu mezun kız :D ilk görüşte etkilenme oldu 2 mizdede , çok belli etti hoşlandıgınu şuan çok iyiyiz :)

• Allah mesut etsin.

• teşekkürler :)

• :D ay inan bende çok mutlu oldum ya vallahi billahi :) Dikkat etmen gereken şey kibar ol arkadaşlarının yanında oldğun gibi olma. güzel giyin kendine bak. giderken gül al bitane. bide parfüm sık :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Allah daim etsin:)

0|1
    0|0
  • Hayırlısı mutluluklarrr

0|1
    0|0
  • Ona ne söyledin.

0|0
    0|0
    • biraz değişik oldu , birinden hoslanıyor musun dedi , evet dedim tanırsın zaten filan yaptm , şaşırdı kim filan dedi ortak arkadasımız fılan yok dedi , dedim sensin sen :D sonra gülücük filan attı :)

• Onca boku boşuna mı yazdım lan ben.

Bu kadar basit olacağını bilseydim, tey allahım .

Aşk ya, işte böyle boka ve basitliğe sarıyor insanı. Ne desem ki.

eee şimdi ne yapacaksın? Ona hayatında hiç duymamış olduğu iltifatları mı düşüneceksin, yoksa zaten siz birlikteyken senin ağzından çıkan her basit kelime onun için dünyalar mı olacak?

Bence de ikincisi. Kasma.

• Evet arkadaşım çok mutlu oldugunu söylüyor çok hoşlanıyormuş çokta belli etti zaten , bugun bulusmustuk eve gidince özledim filan yazdı bende cok sevıyorum , bu ılıskıyı boyle devam ettirmem lazm 2 taraflı ilişki yani :)

• O heyecanı kaybetmezsin inşallah en güzel anı o sanırım ileride anlıyor insan

0|1
    0|0
  • Sevdiğini hissettir ve sevildiğini bil BEDRİ HARİ..

0|0
    0|0
    • Şu an çok mutlu oldugunu söylüyor hoşlandıgını çok belli etti ayrıca , evine bıraktıktan sonra özledigini filan söylüyor benim ilişkiyi uzun tutmam lazım bende onu cok sevıyorum :)

• o zaman heyecan yapabilirsin ne kadar çok istediğinin belirtisidir bu oya gibi yavaş yavaş aşkınız kalbinize işlensin Bedri Hari kardeşim :)

• ayrıca 2 mizde birbirimizi çok sevdigimizi biliyoruz çokta güveniyoruz birbirimize kötü niyetim yok yani , ilk günden el ele tutuştuk ayrıca :)

• yanında heyecenı bastırmak için para ya da sana uğur veren bir şey olsun

kızın yanında heyecanlı gözükme ezik durma yönlendirici ol

0|0
    0|0
  • Hayırlı olsun kardeş. İnşallah şans bir gün bana da güler :)

0|0
    0|0
  • Aga utanırsan kız senden sogur özgüvenin olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...