İstihare Rüyasının Yorumlanması

Uzun zamandır gerçekleştirmek istediğim bir hayalim var. Bunun için istihareye yattım.Renklerden bir şeye varamadım çünkü rüyamda siyahta vardı beyazda kırmızıda vardı yeşilde. Rüya tabirlerine baktım. İstihare rüyalarını normal rüya tabirlerine bakarak yorumlayabilir miyiz? Çünkü rüya tabirinde muradınıza ereceksiniz yazıyor. Bunun istihareyle alakası var mı?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• İstiharede yapılan en büyük yanlış tek gece yapılmaz istihare en az 3 gün yapacaksın bunu. Şeytani ve Rahmani rüyalar vardır. Bu yüzden 3 gün yapacaksın bunu. 3. gün beyazı ve yeşili çok gördü isen hayırlıdır siyahı çok gördü isen hayırlı değildir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Uc gun ust uste yatmalisin istihare ruya ayni olursa bu durumda yorumuna guvenebilirsin

0|0
    0|0
  • Tam sonuc almak icin 3 gün oruc tut .3 gun boyunca hayvansal gıdalar tüketme.her aksam yatmadan once 4 rekat namaz kıl ve konusmadan uyu.3.günün sonunda izaha gerek kalmayacak sekilde rüyanı görürsün. Ama oruclu iken peygamber efendimize ve ehli beyte bol bol selavat getir.

0|0
    0|0
  • Uyandığında hissetiğin duyguyla beraber bu işlemi tekrar edip istişare et.

0|0
    0|0
  • Ne günlere kaldik arkadaş yaa

0|0
    1|0
  • Bu dua sonradan çıkmış,şimdi sen dua ediyorken sürekli o şeyi düşündüğün için bunları görmüş oluyor ola bilirsin, çünkü tabiri baştan yapılmış ve hayırlı mı değil mi diye biliyorsun

İstirhadeye güvenme bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İçine doğan bir şey yoksa bir kez daha yine bir şey hissedemezsen bir kez daha denemen gerekir ...

0|0
    0|0
Yükleniyor...