Arkadaşiniz zayıf yönlerinizi yüzünüze değil de

arkanızdan söylediğini anladığınız zaman bunu arkadaşınıza belli edermisiniz yoksa bilmesine gerek yok uzak dururum olur biter. zaten uzak durduğumda anlayacaktır die mi düşünürsünüz

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• belli ederim..hatta direk konuyu açarım bana dürüst ol arkamdan konuşma derim bir şans daha verrim ki böle bişey yaşadım..o şansınıda değerlendiremezse benle muhattap olma deim ki dedim..:)

0|0
    0|0
    • peki bu uyarıyı direkt sözle mi yapmak lazım. davranışlarımızla bunu anladığımızı belli etsek olmamı. yani ben öyle yaptım. benim anladığımı anladı. devam ederse de yüzüne vuracam direkt.

• okey de. bunu sana kim söledi dediğinde onu ele veren arkadaşin adını vermek durumunda kalacam bu sefer. onu ele vermek istemem.

• bi kaç kişiden duydum de..çnkü bnde de aynıydı bikaç kişi dedm utnmadan bide yüzleşelim dedi..tamam dedm..ama yüzleştrmedim tabiki..yani bir kaç kişi dersen aklı karışır zaten ve sende bunu biida yapma ne varsa gel yüzüme konuş de

Kızlar Ne Diyor 5

• Bir sey konusurken arkadan konusmak cok kotu bir sey falan derim oyle konulari hep o tarafa getiririm ama ona cok iyi davranirim. Uyuyamasin vicdansiz

0|0
    0|0
  • karsıma alır konusurum.benim arkamdan değilde yüzüme söyle derim konusmam bitincede zaten eskisi gibi olmam uzaklaşırım

0|0
    0|0
  • ona söyler öyle uzaklaşırım

0|0
    0|0
  • Tavirlarimdan anlasilir zaten rol yapamam cok fazlaa

0|0
    0|0
  • Öyle insanları çevremde barındırmıyorum, arkadaşlık konusunda seçiciyim.

0|0
    0|0
    • evet öyle olması lazım zaten kardeşim

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...