Kapat

Özgüven problemi ve çekingenlik

Arkadaşlar meraba ben liseye gidiyorum. Benim çekingenlik ve özgüven problemim var. Her yıl okul değiştiriyorum bu yüzden. İnsanlar beni dışlıyor haklıyken haksız durumuna düşüyorum hakkımı savunamıyorum. İnsanlar beni eziyor ve sessizim diye güçsüz buluyorlar. Aileme karşı da kendimi ifade edemiyorum beni hep eleştiriyorlar sorunlarımla ilgilenmiyorlar sen zaten salaksın gerizekalısın diyip karşı tarafı savunuyorlar. Beni psikoloğa götürün dediğimde bile senin bu yaşta ne problemin olabilir ki deyip gel bize sorunlarını anlat diyorlar anlatınca da dalga geçiyorlar. Ben bu durumdan çok sıkıldım şimdi okullar açılacak ve yine egosu tavan yapmış insanların suratına bakacağım yine beni ezmelerine izin vereceğim. Sizce ne yapmalıyım? Elbet aranızda beni gibi olanlar vardır diye düşünüyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Nasıl çekingenliğimi yenip insanların saygınlığını kazanabilirim?

Güncellemeler:
Yardım edecek var mı?

0|0
0|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 1

• öncelikle kendini ateşle die bir kitap vardı onu oku ve insanlarla konuşurken arkadaşlık kurmaya çalış karşı çıkma düşüncelerini tersleme yardımları veya teklifleri geri çevirme haa pısırıkta kalma sana laf atıyorlarsa susmayı dene :)

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...