Fenerbahçeden Beklentileriniz...

Fenerbahçeden bu yıl beklentileriniz nedir birinci olabilecekmi sizce ? ?

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• şampiyonluğu biraz erken kuladılar :)

galatasaray ın oynadığı ziraat kupası maçlarına kötü diyenler var 2 milyon euroluk kupaya böyle oynanır fazlasını beklemeyin :)

Çok erken sevindiniz şampiyonlık için sezon sonu buradayım ben istediğinizle konuşurum. çoluk çocuk yazmasın ama harbi futbol bilen adam yazsın bana...

Geçen sezon 10 puan farkla bitirmiştiniz bu senede aynen öyle olacak. ersun yanalın kariyerini bir araştırın hangi takımı 2. yarı kükselişe sokmuş allah aşkına

fikstürü bir gözden geçirin derim size :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hayır olamayacaklar

ŞAMPİYONLUK YARINLARA KALDI :'( :'( :'(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Fenerbahçenin geleceği karanlık eğer adalet tecelli ederse gelecek sezon PTT 1. Ligde mücadele edecekler hem 2. yarıda çok zor deplasmanları var Şans+Hakem yardımı olmasa şimdi biz liderdik

1|1
    1|3
  • ben fenerbahçenin derbileri deplasmanda oyanayacak olmasını avantaj görüyorum. fenerbahçe açık oynayana takımlara karşı daha başarılı.

0|1
    1|0
  • olmaması için hiçbir neden yok ligin en kaliteli kadrosuna sahip ve açık ara lider.

ikinci yarı galatasaray böyle vasat futbol oynamaya devam etsin puan farkını dahada açarak şampiyon oluruz

0|1
    1|2
  • o kadar da üzerine gidiliyor her yükselişinde çelme takılmaya çalışılıyor ama dimdik ayakta.

şike muhabbetide bitti bakalım yükselişimizin önüne bundan sonra ne koyacaklar

herşeye rağmen bu sezonun şampiyonu fenerbahçedir diğerleri sıralamayı yapsın

0|0
    1|3
  • Kayseriye gidip şampiyonluk kutlucaz

0|1
    0|0
  • tek bir beklentim var lütfen artık şike yapmasınlar ama kirletmesinler futbolu

0|0
    0|1
  • 70lik rakı

10 karton parlement

Sınırsız tatil

1|0
    0|1
  • hersey gs ye baglı fenerin elinde degil :)

1|0
    1|1
  • inşallah olamaqz

0|0
    0|0
  • birinci olmakla beraber 20 puan farkda atıcak :)

0|0
    1|0
  • büyük ihtimal şampiyon olur

0|1
    1|1
Yükleniyor...