Küçükken zor geçmis fakat bugün gülerek hatırladığınız anılarınız var mı?

Evet...

Herkese iyi hafta sonlari öncelikle.

Bu cuma aksami eski anilari bir düsünelim dedim,hep belki paylasip biraz da güleriz.

Örnegin,

Özellikle kasabada ya da köylerde cocukluk gecirmis olanlar bilir.Kazlar toplu halde dolasirlar genelde bazi mahallelerde.Bircok cocugu vakti ile cok kovalamislardir,cok aglatmislardir.O korkulu anlar bugün kahkahalar ile hatirlanir... :))

Peki ya sizin var mi o tür anilariniz,paylasmaya ne dersiniz?

Bir düsünelim mi

dinlemelik; link

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Havalar soğuk ve kapalı olduğunda sobada su ısıtıp sobanın kenarına koyulmuş bir leğende banyo etmelerimiz :)

Burada hiçbir zaman doğalgaz olmadı zaten de, o zamanlar şofben de yoktu. 80'lerin sonu çok çileydi :)

1|0
    0|0
    • :))

Öyle...haklisiniz.Cileydi,zordu...ama güzeldi ya.

Cok güzeldi...

• Normalde "en iyi cevap" seçildiğimde teşekkür etmem de size etmek istedim... Gününüz güzel geçsin

• Ne demek...güzel cevaplariniz icin ben tesekkür ediyorum aslinda.

Sizin de gününüz güzel gecer umarim...iyi sabahlar

Erkekler Ne Diyor 7

• Eskiden ben kucukken kaldıgımız yer de bir dilenci vardi .

Kapkara carsaflari vardi iste sadece gözleri gorunuyordu o zaman 4-5 yaslarındayım .

Ne zaman siteye girdigini görsem dırek balkondan annemın yanına kosarmısım. Bi gün annem komsuya gıttıgınde ben uyuyorum dıye benı bırakmıs evde . Zil calmasına uyandım kapıyı bı actım o kadın ve kadın bebebbebeeebe tarzında bısıler dedı kadın konusamıyormus . Ben o ara bayılmısım felan iste :D bir süre sürekli arkamdan birileri geliyor gibi hissediyordum gece tuvalet sorun oluyordu :D saksılar cıcekler hepınızden ozur dılıyorum :(

link

1|0
    0|0
    • :))

Korkulu bir anmis ama gercekten de

Atlatmasi eminim ki kolay degildi...

Tesekkürler samimi paylasiminiz icin,sarki da güzelmis

• Gel bir de bana sor gölgenden korkabilir mi bir insan ? korkuyor iste :D

Rica ederim . Sorularınız bu kaliteyi hak ediyor.

Hoş vakitler.

• Kücükken oluyordu öyle seyler :)

Tesekkür ederim...hos vakitler.

• Küçükken tasolarımız vardı,her türlü tasoyu biriktirirdik. Zor oldu biriktirmek, cipsleri ellerimizle yoklardık ''acaba içinde taso var mı?'' diye.

Çok büyük bir koleksiyonum vardı, yüzlerce taso... İçinden birisi kaybolsa anlardım. Misafir çocuklarından mümkünce uzak tutardım. Çocukların hep gözü kalırdı... Benden büyük kız çocukları bile imrenerek bakardı onlara, çaldıkları da olmuştu, deliye dönmüştüm tabi :)

Ama şimdi o kızlar büyüdü, kimisi evlendi. Çocuklarına ''Annen küçükken tasolarımı çalmıştı'' diyorum, gülerek hatırlıyoruz elbette :)

1|0
    0|0
    • Dogru...ben de yapardim bunu :)) Ben de biriktirirdim kücükken tasolari

Yani...o kadar özene bezene yaptiginiz koleksiyondan tasolar alinirsa/calinirsa

illa ki sinirlendirir. :)

Ben de tebessüm ettim okurken. :) tesekkür ederim paylastiginiz icin

• Ben teşekkür ederim ilginiz için :)

• :)

Ne demek...

Mutlu aksamlar dilerim

• Ben bir şey hatırlamadım :) link

1|0
    0|0
  • Çok var ama ben en çok aynı boyda olduğum hindiyi kovalardım :)

2|1
    0|0
  • Trene kacak binerdik

Sivil polise yakalanmıstık bir kere

Adam sizi hapise atıcam dedi

E bizde daha 15 yasındayız baya tırstık ağlayanlarimızda oldu

Salya sümük bıraktı bizi ama mesafeyi actıktan sonra küfur edip kol hareketi yapmıstık :))

1|0
    0|0
    • Cok fenaymissiniz ama siz de.Kurtulur kurtulmaz hemen yine haylazlik... :))

• Görüsmek dilegi ile :) ben de tesekkür ederim,keyifli bir muhabbeti.

iyi aksamlar

• Sanada iyi aksamlar savk.

• bi keresinde dogum haneye girmiştim hala atlatamadım o travmayı:)

1|0
    0|0
    • Bir cocuk icin güzel bir ani olmamis tabiki.Psikolojik destek alabilmis miydin o dönem?

• yok saten yanlıslıkla girdiydim ama gördugum o göruntu kötuydu tabi

psikolojik destek ne ya babam bir tokat atardı ortada bir psikoloji kalmazdı:)

• Elbette

Dogru özellikle de o dönemler mümkün degildi öyle psikolojik yardim alabilmek.

Babalarimiz,annelerimiz sagolsunlar diyelim :))

• Yetimhanede yediğim dayakların haddi hesabı yoktu. Her gün ranzanın bir kenarına bir gün beni terk eden anne ve babamı bulacağım umutları. Okul defterlerimde hep dağ güneş ormanlar olurdu ama herkes ailesini çizerdi. Okula anne ve babalarıyla gelen cocukları kıskanırdım. Onları uzaktan izlerdim. Benim annem ilk okul ögretmenim oldu. Gerçek annenin verdiği his nasıldır bilmiyorum yani ben cocukken kocaman adamdım içimde.

1|1
    0|0
    • Bunlar...gülerek hatirlanan anilar degil.

Tam tersi insani kederlendiren anilarmis.

Üzüldüm...ne yazik ki hala da var zor zamanlar geciren cocuklar böyle.

...

Umarim bundan sonrasi istediginiz gibi,gönlünüzce olur.

• Saolasın bacım.

• Sizde sagolun

hayirli aksamlar

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...