Seven bir erkek ayrılığa kaç gün dayanabilir aramadan kaç gün durabilir yardım :(

seven bir erkek ayrılığa kaç gün dayanabilir aramadan kaç gün durabilir yardım :(

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• bana yaptıkları çok zoruma gitti ama , 5 harflik bir mesaj atması yeterlidir . 50 sene de beklerim. çünkü gerçekten seviyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Benim sene oldu ya! Ne günü!.. Sevdiğimi de biliyo halbusi, niye aramıyosa :S :D Arıycam aramasına da, nerdeyse hakaret etmişti bir keresinde "Sen kimsin densiz, bu saatte!" dedi. La kim olacam, benim işte.. Daha ne arayım ben, rahatsız oluyo demek ki :S İyi rahatsız etmeyen birileri arasın onu o zaman ne deyim yani ben.. "Seviyorum" falan demişti oysa ki! :S Neyse ki! Aman ne ki!.. Neyse öyle işte (!) :D Benle konuşmuyo.. Ben onla konuşmak istiyom. Nolacak şimdi. . :S Nerdeki bu kız ya.. gibi düşüncelerle boğuluyorum hep.. Arayamıyorum.. Hayır çöl falan da yok ki düşüyüm.. Gerçi bir kaç dağ olacak yakınlarda ama :d :S En iyisi bir kepse, bir o delen alet var ya kocaman onu alıyım bir kaç dağ deliyim :S Bu iğrenç espiriyi de yaptıktan sonra.. (: Pek seviyorum ben onu ya.. Hayır şu da var; Bu da var, o davar, herkes davar.. :S Espiri anlayışımı iyiden iye gözden geçirmem lazım.. :s Ne diyodum, hah.. Şey.. Ney!.. Evet şey.. Seviyorum diyodum hah.. :S . . Neyse yani.. İşte bu halde aramadan durabiliyorum. Zaten ne diye arıycam ki. . kızın bir hakaret etmediği kaldı.. yani seviyorum falan da demişti. :S inandım ben de garip.. seviyo mudur acaba, e seviyosa neden o kadar ağır konuştu ki bana.. bilmiyorum hiç. böyle dediğimi duysa kızar muhtemelen.. yani farkında değildir yaptıklarının.. :S

He erkek çok dayanır da kız dayanamaz açık konuşuyum. Hemen ertesi gün bulur birini :S Çok acı, tarjik bir durum.. Maalesef öyle.. Sanki durup beni mi bekliycekti, işi gücü yok da . .

Ben ona yazmasan da kendi kendime yazıyorum, çoğu zaman da konuşuyorum onunla :S öyle. . Yanaşamıyorum ki. . Bi dedi "Erkek arkadaşım ne derki bu duruma" Bana yazmaktan bahsediyo.. Erkek arkadaşı ne dermişmiş.. Sonra işte hakaret sayılır o. bana göre hakaret.. densiz dedi. gecenin bir yarısında aramışım da hanfendiyi.. ben seviyorum onu.. "ee anladık onu" diyomuşun :S işte gecenin bir yarısında aradım diye.. e numaramı bilmiyo.. yani değiştirmedim aslında numaramı. eski telefonum düşdü. nasıl olduysa ((: Şeye düşdü.. neyse işte düştü sonuçta.. ya düşün.. yeni ayrıldık sayılır. yani iki sene öncesinden bahsediyorum. gerçi hiç birleşmedik ki ayrılalaım :s . . neyse birleşmeden geri ayrılmışız.. nasıl olduysa o :s bu da bilmiyorum neden yaptı hiç bilmiyorum.. bana. bak düşün bana yok "erkek arkadaşım" bana bunu dedi, şunu dedi, yok saçın da ne farklı olmuş dedi.. demesin mi. kaldırdığımla logar çukuruna attığım bir oldu telefonu.. öyle bir anlık sinir işte.. e olmasaymış iyiymiş tabi... Sonra mecburen telefonsuz yaşayamayacağım için bu dönemde, aldım yeni bir telefon.. bir dönem telefonsuz dolaştım tabi.. tam bir rezillik, kempazelik yani. ne uğruna! Koca bir hiç! . . gibi düşünceler oluyo, haksız da değil aslında bu düşünceler.. . Şu an yeni telefon numaramla geçenlerde aradım.. "Densizmişim onu öğrendim." Densiz! dedi. gecenin bu saatinde niye rahatsız ediyosun densiz!.. :S lafa bak.. . Cidden ben seviyorum bu kızı. . . :S Arıycam ama densiz dedi daha ne desin.. bekli de densizim deyip ümitsiz

1|0
    0|0
    • hakkaten derltliymiissin arkadaş:D

• yer kalmadı yazacaktım daha da :) İstersen devam edebilirim buradan. öyle işte. çekti gitti. ben gittim aslında.. yok ya ben hiç gitmedim. derdi neydi onu da anlayamadık da.. :S İşte şu an ne yapar, ne eder merak ederim hep.. Ama bunun basit bir sağlaması var. . Aramızda farklı, ilginç bir durum var. bağ mı artık bunun adı her neyse.. :S Birimiz ne yaparsa diğeri de benzer bir şey yapıyo :S Mesala şu an ben sana yazıyorum. yani bir kıza.. :) (: İşte onun için yaptıklarıma çok dikkat etmeliyim çün

• çünkü diyodum, devam edeyim istersen (: he çünkü benim için acı bir durum.. çünkü düşünsene. ben bir kızla yazışıyosam.. aboo!.. Yok bacı yok. . İşte ben iyi bir şey yapsam. . :S Bilmiyorum. . aramızda öyle bir durum var. onun için hep iyi şeyler yapmam gerekiyo :S Çünkü seviyorum onu. iyi olsun istiyorum. . . öyle. .

• Gerçekten sensiz yapamayacak durumdaysa 2 gun içinde döner. Şayet gururuna yediremeyeceği bir durum varsa sevsede dönmez.

1|0
    0|0
  • ne gün ne saat ne dakka ne saniye ne sanise kısaca hiç bir zaman dilimi daayanamaz erkegin sevgisine ama işte bazen karşı tarafın akıllanması ıcın yürek dayanır insan dayanamasada kalp dayanamasada akıl dayanır..

1|0
    0|0
  • Kişiye göre değişir kimi gururun ne olduğunu bilmez kimisi gurur yapıp karşı tarafın aramasını bekler. tabi ayrılık konusuna göre de değişir.

1|0
    0|0
  • hıcbır sekılde dayanamaz kı :S

2|0
    0|0
    • dayanırms ama baksana buradakiler öyle dio:(

• ben gercekten sevsem onunla mesajlasmadan konusmadan duramam kı

• Ayrılış nedenine göre değişir bu durum.

1|0
    0|0
  • gurur varsa dönmez

1|0
    0|0
  • 7 aydır dayanıyorum daha ne kadar dayanıcam bılmıyom

1|0
    0|0
  • 4 yıldır aramiyorm yerine kimseyide koymadim...

Ertesi gun arasa/arasam bile donmezdim...

0|0
    0|0
  • Canını yaktıysan dönmez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bak onu biz bilemeyiz işte.

1|0
    0|0
  • Tas patlasin 1 saat- ve 6 saat arasi. Bu insandan insana degisir. Eger günler olmussa, sevmemistir tam tamina ya da fena inat etmistir gurununu kirdiysan felan.

1|0
    0|0
  • Bir ömür

1|1
    0|1
  • Dayanamaz desem?

1|0
    0|0
  • grur yapıyorsa belkide günlerce inatcıysa birde.

1|0
    0|0
Yükleniyor...