Erkekler kızlar nolur yorum yapın

Sevgilimle biraz once çok basit bişe için tartıştık telefonunu kapattı daha sonra bende kapattım şimdi arıyosa ulaşamıyodur yani hatasını anlaması için bu iyi bir yöntem mi? merak etsin çıldırsın istiyorum. akıl verin

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• ruh hastasısın ağır manyaklardansın çok isterdim şu yorumunu okumasını:)

0|0
    0|0
    • niye öyle dedin. keyif olsun diye günlerce telefonunu kapalı tutar bahsettiğimiz arkadaş. kim ağır manyak sence

• iki manyak bulmuşunuz birbirinizi o halde:)

Erkekler Ne Diyor 7

• ya ergen ergen ıs yapmayın tel kapatmak nedır ya kapattıysa kapattı arkadasım arayanı bıl dıye bısey var bı kere arar kapalıysa actıgında mesaj gıdıyo azcık akıllı olun:D

0|0
    0|0
  • ben olsam teli kapatmam telini kapatanı da aramam ayrıca basit bişey için telefonları kapatıyosanız biraz daha şiddetli bir kavgada halinizi düşünemiyorum gençler...

0|0
    0|0
  • etme bulma dünyası oda sana barıstıktan sonra aynısını yaparsa sen ondan daha fazla üzülürsün bence aç telefonunu

0|0
    0|0
    • oda hepten kapattığı için kapattım zaten. saaterdir kapalıydı

• bana sorarsan aç telefonunu ararsa sana ulaşsın neden kapatıyosun diye hesap sorarsın =D

• Kapatmayıpta hiç aramasaydın , o aradığı zamanda açmazsan senin lehine döner olay

0|0
    0|0
  • benim gibi biriyse ayrıldınızşu anhadi hayırlı olsun

0|0
    0|0
  • teli ilk kapatan sevgilin yani seni arayıp soracağını sanmıyorum sen en iyisi telini aç bir mesaj at

0|0
    0|0
    • boş yere yapıyo oda bana ulaşamasın anlasın nasıl bişeymiş

• bence tükürdüğünü yalıyacak kadar gurursuz değildir gibime geliyor tel kapatmalar felan olduğuna göre

• ara ara sonunda pes eder :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• O da kapatmışsa, o halde o da senin durmadan arayıp sinirden çıldırdığını düşünüyordur. :)

Biraz mantıksız bir şey yapmışsınız gibi geliyor bana.

0|1
    0|0
  • neden tartıştınız

0|0
    0|0
  • bence cok cocukca bir davranis telefinu kapatmak askda gururun yeri yoktur hata sendeydiyse özürdilersin hata ikinzdeyse yine yazisir konusur barisiirsiniz her iliskide ufak tefek kavgalar oluyor bunda korkulcak.bir sey yok ama eyer kücücük bir sey abartiliyorsa vay halinize !

0|0
    0|0
  • Yok yani merak edip çıldırması için özel numaradan arayıp sevgilin şuan elimizde mi diyelim ki? Arasın konuşun çözün ya sorunu,lükse bakar mısın sevgilin var tartışıyorsun.

0|0
    0|0
  • dediğin gibi ufak bişeyse kendinizi uzdugunuze değmez aç telefonu

0|0
    0|0
  • açık tut cevap verme sonra ac :)

0|0
    0|0
  • iyi yapmışsın burnu sürtsün biraz kendini ağırdan sat birazz sonra kendini bişey sanmasın .

0|0
    0|0
Yükleniyor...