Arkadaşlar yarın aöf sınavına giricekler tlf yanınıza alacak mısınız nasıl saklayacaksınız

Arkadaşlar yarın aöf sınavına giricekler tlf yanınıza alacak mısınız nasıl saklayacaksınız

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Sürekli alıp çükümn oraya saklıyorum..

Hayır sınav yüzünden radyasyon kapıp ileride çocucğum olmayacak, ondan korkuyorum. Sırf bu yüzdende "yarın sınava gitmesem mi?" diye düşünüyorum..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Kesinlikle alma...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kayserideyken bahcede para karsiligi emanetciler oluyordu. Ama istanbulda yok.

Saklayamazsin arama oluyor.

0|0
    0|0
    • Geçen sınavda öyleydi aslında :D hava soğuktu şapka giymiştim şapkanın içine bile baktı ama derin çanta seçiyorum ki tam uzanamıyor elleri :D bide cüzdan büyüktü cüzdanı falan incelerken baya vakit geçirmiştik :D:D

• ben kapatıp çizmemin icine saklıyorum :) hiç bir polis bakmıyor oraya.gerçi bu hafta sevgilim götürecek beni ama olmayınca öyle yapıyorum

0|0
    0|0
    • neresine banada anlat tatlım tlf yapamam öteki sefer fena oldu

• evet benim önümdeki kız cüzdanında tlf bırakmıştı hemde tlf açıktı polis sordu yok dedi geçti ben almamıştım o kadar paniktim ki uçları yerle bir ettim batıda arama zor geçiyor galiba

• Ankarada giriyorum ben.yani arama oluyorda olmuyorda okula polşse göre değişiyor.ama emanete bırakabilirsin.bizim kırtasiyede emanet alırdık çok zevkli iş milletin eşyalarını kurcalıyodum :)

• Her zaman alıyorum çantanın dibinde falan saklanıyor bir şekilde

0|0
    0|0
    • Bana hep i*ne polisler denk gelmis demekki iyice cantanin heryerine bakiyirlar hatta polisler kadin oldugundan el ilede vucudunu yokluyorlar. Uzerine saklasanda buluyorlar. Bi keresinde dönüp dönüp tekrar sakladim. Git birine emanet et yine telefonu saklayip gelirsen tutanak tutcaz dediler :) i*neleeer

Yükleniyor...