Eğitim hayatınız boyunca yaptığınız en büyük çılgınlığı yazınız?

eğitim hayatınız boyunca yaptığınız en büyük çılgınlığı yazınız?

0|0
44

En İyi Erkek Görüşü

• Hocamın sınavını Hack ettim.

Sınava sadece 2 kişi giriyorduk. Hocamızın verdiği soruları değil, kendi sorularımı yazıp kendi cevaplarımı verdim. Sınava giren arkadaşı da ayarlayınca iş çözülmüş oldu :)

0|0
    0|0
    • Nasıl, hocanız bunu fark etmedi mi?

• Hocamız aynı anda bir 5-6 sınıfı birden farklı sınavlara sokuyordu. Dolayısıyla sınav kağıdı hazırlamaya ne vakti oluyordu ne de bunu yapmaya yetecek kafası kalıyordu. Sınava gelip "A sınavına girenler" sorunuzu tahtaya yazıyorum der ve arkasından öteki sınavların sorularını yazardı. Hocamızın sınav sorularını not etmediğini fark edince de böyle bir hinlik yapmaya karar verdim. Sınava giren sadece 2 kişi olduğumuz için de ... aynı şeyleri yazdığımız sürece sorun yoktu.

• Anlıyorum, özel bir durum varmış, o yüzden.

Akıllıca bir hareket olmuş.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• ben sessiz olanlardanım sadece birkere utanmışdım oda - beden dersinden çıkmıştım çok susamıştım ve hava çok sıcaktı. kitabın kapağıyle yüzümü yelliyordum neden bilmiyorum dilimi dışarı çıkartmıştım. tam o sırada m. yardımcısı girmişti içeri, taklidimi yapmıştı.

0|0
    0|0
  • valla ben balık hafızalıyım. hatırladığım bişey var, son ders bedendi duvarı tırmanıp kaçardık hep.

0|0
    0|0
  • yangın alarmı düğmesine basmıştım çalışmadığım sınava girmeden önce sınav bir hafta ertelenmişti

0|0
    0|0
  • usluydum ben :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Beden hocası sınıfta erkeklik yapınca

Odasının kilidini kırıp tüm basketbol voleybol toplarını pıçakla patlatmam olmuştu

0|0
    0|0
  • Universitedeyken tek dersim kaliyordu butte hocaya sıkıyorsa bırak dedim bırakmadı adam tek yaptigim atar buydu...

0|0
    0|0
  • çayda çıra okulda kova aslan yürekli richard derlerdi bana :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...