Aynı sınıftayız bugün benden ayrıldı ve 29 gün olmuştu yardım edermisiniz?

Aynı sınıfta bir sıra önümde oturuyodu ve 29 gün olmuştu bugün karne günü bana "SENIN BANA KARŞI DAVRANIŞLARIN HOŞUMA GİDİYOR AMA BEN SANA BAKAMIYORUM" dedi ayrıldık.

acaba bunun nedeni benden sıkılmasımı yoksa başka biri olması mı?

fazla yakın davranamıyodum ona ama benim onu sevdiğimi biliyor.Ayrılırken senin yüzüne bidaha bakamıycam dedi ve arkadaş kalalım dedi.

0|0
12

En İyi Erkek Görüşü

• başkasını seviyordur seni kıskandırmak için kullanmış oalbilir senin yüzüne bakmıyacagım derkende . neden diye sorma peşimi brak demek istemiştir.

0|0
    0|0
    • bukadar kolaymı ya sevgilin varken başka birinden hoşlanmak ben doğru düzgün kızlara bile bakmıyodum yanıma yanaşıyorlardı sohbet için ben öyle soğuk davranıyodumki gidiyorlardı

• tek kötü yanı bütün ipleri eline aldı yatakta hiç sözüm geçmiyor .

• böyle takıntılı olanalrı tespit et aşık olma sana tavsiyem bu yeter dedim apış aramı kannatı herşeyi 4x4 ama hayır demeye şansım olmuyor zaten kırmak istemiyorum.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Senin bana karşı davranışların hoşuma gidiyo ama ben sana bakamıyorum ne ya... Böyle saçma şey mi olur... Bence başkası var...

0|0
    0|0
    • ben de öyle düşünüyorum ama çok koyuyo bu işte başka birinin olması eğer doğal olarak benden soğusa sevmese anlarım ama çok kötü.Bide senden hoşlanıyorum diyo ama olmuyo dedi

• Garantiye almak istemiştir... Belki o zaman daha yeni başlamıştır başkasıyla konuşmaya... Benim aklıma başka bişey gelmiyo,böylesine saçma bir sebep...

• vaktin varsa biraz daha konuşabilirmiyiz buna ihtiyacım var

Erkekler Ne Diyor 1

• başkası var bence bahanesi de çok kötü..

0|0
    0|0
Yükleniyor...