Şimdiki çıktığım kız bana evlenelim diyor, normal mi?

selam iyi günler site sakinleri ben şimdi sınıftan kızın biri sürekli bakıyordu faceden yazıyordu bana bende dayanamadım bi gün kafam güzeldi kıza teklif ettim ve de o da pat diye kabul etti zaten ve ertesi gün buluştuk kız kapalı fakat ilk buluşmada öpüştük falan yani,ve mesajlaşmaya başladık sen benimsin diyor senle evlecelim diyor ve kız da buralı aynı yerdeniz yani kızı çözemedim ben dün bir bugun iki evlenelim demesi normal mi

Güncellemeler:
kız nasıl bi ayak çözemedim kız kapatlı ama ilk günden öpüşmek falan çözmedim yani kızı bugun bulacacagız birazdan bizim evde nasıl davranmalıyım sizceee

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• yamanıcak yer arıyo ...ilk günden her naneyi ye sözüm ona kapalı... sonrada evlenilecek kız ayağına yat.. kaç kurtar kendini... açık bi bayan böyle yapsa hemen o...pu damgası yer.. ama kapalı olunca evlenilecek kız oluyo ...

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ileri gitme bence.bela olabılır :) zaten boyle davranmasıda pek normal değil.kendını yamamaya kalkmasın sakın..ay bılemedm sen dıkkatlı ol.

0|0
    0|0
  • kac kurtar kendini.

0|0
    0|0
  • Azmış sanırım.

0|0
    0|0
  • sakın kızla bişey yapayım ileri gideyim deme başına bela olur böle tipler anlamışsındır umarım ;)

0|0
    0|0
    • anladım ya tşkler zatennn cok şaşırdım ben böyle bi şey diyinceee ileriye gitmem kesinlikle işte bugun bulucacağız baklaım eve davet ettim öğleden sonra gelcekkk

• KATILIYORUM SİZE

• pek normal gelmedi bana

0|0
    0|0
  • çok abartmış bence bi an önce kurtulmaya bak :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• cinsellik sakın yaşama aman haaa sana iftira atar bana zorla sahip oldu der buluşacaksan git pastanede buluş kendi evine sakın alma başın derde girer bu kız enayi arıyor

0|0
    0|0
    • yaa olmamki ben mesela onla günümü gün etsem olmazmı yana biraz cinsellik yaşasam nasıl olur sence kardeş ondan sonra bırakırım zaten onuuu biraz egolarımı tatmin edeyim yanii

• bencede kendi evine alma evde bana bişey yaptı da diyebilme olasılığı var ;)

• bidaki buluşmada yanında yagın söndürücüde al ne olur ne olmaz :D

0|0
    0|0
  • yamalama türünde bişey bu sana onu diyen acap kaç kişiye daha onu demiştir yakma kendini uzak dur hat değil adres değiş yüz nakli ede gerekirse ama onla konuşma :))))

0|0
    0|0
  • bence anormal böyle şey kabul eedilemez sır olan bişey var ve bu sırrı sende kullanmak istiyor olabilir bunu ben yaşadım ama çabuk ayıktım benden söylemesi

0|0
    0|0
    • :D olablirir dedfiğin

• BAŞIMA GELDİ BU YÜZDEN PİŞMAN OLACAĞIN GÜNÜ VE İNSANI BU GÜNSE SİL AT HAYATINDAN DİĞER GÜNLERİN TADINI ÇIKAR

• Daha sonradan pişman olacağın bir şey yapma.

0|0
    0|0
  • yanlış anlama ama yamanmaya çalışıyor olabilir...

0|0
    0|0
    • bende ondan şüpheleniyorum işte hemen evlenelim falna gibi konusuyor bugun işte eve davet ettim gelecke baklaım orda göreceğiz ne olacak ben öyle kötü bi şey yapmam zaten de sonradan pişman olacagım şeyler ama cok dğeişik geldi bana yaniii

Yükleniyor...