Geleceğim bir erkeğin elinde nasıl tekrar alabilirim onun ellerinden ?

Sevdim,değer verdim. O'nu kalbimin tam ortasına yerleştirdim. Bilmiyorum değdimi bu insana ? Yoksa benmi hata ettim ? ...

Suçluyum...! Kendimin katiliyim.

Çok çaresiz,cesur değilim. Bana ne yol gösterecek bir arkadaşım nede güvenebileceğim bir dostum var.. Ben sadece çok sevdim. Düşüncelerime saygı göstermeyene bile hayır demeyi öğrenemedim..!

Hatayı kendimde arıyorum. Bütün suçlu benim...

Nasıl düzelebilirim... ?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• ben anlayamadım olayı nasıl yani geleceğin bir erkeğin ellerinde ? sen hiçbir şey kaybetmedin kendini boş yere üzme. sonuçta yaşanması gerekenler yaşanmıştır ve bunlar sana tecrübe oluşturmuştur ki bir daha aynı hataları tekrar etmeyesin diye. o yüzden kendine çok yüklenme. hayat ne olursa olsun devam ediyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Biker bakcam dokunmicam de tam bakarken alttan tokatı patlat eline havaya fırlasın

0|0
    1|0
  • Aşık olursun anlarımda, nasıl bu kadar saçma şeyler yazabiliyorsunuz. Çevrende bir kişi bile yokmuş gibi konuşuyorsun. Bu kadarda saçmalamayın şu aşk konusunda.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• değmez canım değmez bende aynıyım sevdim değer verdim hayatımdan taviz verdim bir kere saygısızlık etmedim ağzımdan kötü bir söz çıkarmadım karşılığında ne gördüm hakaret soğuk davranışlar vs vs... adalet mi şimdi bu ? haklıyken bile haksız konumuna düşürüldüm,ağladım çaresiz kaldım ne oldu elime ne geçti hiçbirşey, kocaman bir HİÇ. peki şimdi napıcaz ne olacak bu halimiz aynı sorularla bende cebelleşiyorum :(

0|0
    0|0
    • çok çareesizim

• unutrsun boşver ne demek izin vermiyor oku bak hayatına çalış et

• teşekkürler

Yükleniyor...