Haketmiyorum hic bir Kadını ?

öncelikle lise hayatımdan baslıyarak suanda unıverste okudugum yıllar arasında benim hiç sevgilim olmadı , aşk denilen olayı ben hiç yaşamadım daha dogrusu yaşayamadım . . .

hoslandıgım kızlarla konusma fırsatımda oldu ama beni hiç istemediler , şöyle yaptılar ; ben biraz düsüneyim sonra sana söylerim.

böle yaptılar sonra istemediklerini söylediler nedenini sordugumda arkadas kalalım dediler , sonra tabi ben arkadaslarına sordugumda neden istemedi falan hesabından , bana şöyle dediler senin tipini begenmemiş sen çirkinmişsin dedi :(

hal böyle olunca ve hayatımda hic kimse beni sevmedigi için tipim yüzünden eksik gibi hissediyorum kendimi , ben çirkinim evet hic yakısıklı , karizmatik , dişleri kötü , kafası yumurta gibi , çenesinde kayma olan birisiyim , yüzüm orantısız ve cookda kötü cidden yani kısaca ınsanların tabiriyle cirkinim . cirkinim ve hani bundan sonrada hiç kimseyi sevemiyorum cünkü kalbim o kdr agrıyorki sırf tipim yüzünden istenmemem acı verici .tipsiz olunca hayatınızı her şeyinizi etkiliyor bir şeyler planladıgınızda aklıma cirkimki yapsam nolcak gibi oluyorum , psıkolojik olarak evet gercektende kötüyüm , Dr bile faydası olcagını zannetmıyorum kendime . . .

kendimi o kdr aciz hissediyorumki hic bir kadını haketmiyorum bu tipimle oysa ben cook sevmek isterdim , sevdigimin gözlerinin içinde kaybolmak isterdim ama nafile tabi . . .

hic cinsel istegim bile yok inanın o derece , sadece sevmek istedim bugune kdr , hic cinsel gözle bile bakmadım yıllardır kadınlara , cünkü benim babam annemi aldattı bir hayat kadınıyla o gün tiksindim bu cinsellikten , annem sadece sevgiyi sevilmeyi hak eden bir insandı ama babamın böyle anneme yapması acı vericiydi , bende annem gibi bir insan isterdim ama nafile bu durum . . .

neler yapmalıyım peki ben ?

teşekkür ederim yorum yapan herkeze . . .

0|0
1|0

En İyi Kız Görüşü

• onlarda seni hak etmiyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...