Şu can sıkıcı durum hakkında bana önerilerinizi yazar mısınız?

Öğrenciyim ve alt katımızda bir aile oturuyor.Adam genelde geceleri eve geliyor ve gelmesiyle birllikte kadın çığlıkları, eşyaların kırılıp dökülme sesi başlayıp bam güm bütün gece devam ediyor.2 gecede bir mutlaka bu durum yaşanıyor. %99 eşini dövüyor ve adam ayık değil.Bayanın suratını bir kez bile görmedim.Polise şikayet etmeyi düşünüyorum belki kadın korkudan söyleyemiyordur diye.Ama bu adaletsiz düzen içindeyken bir işe yarar mı bilemiyorum.

Üstelik bu kadın bizi ev sahibine çok ses yaptığımız gerekçesiyle şikayet etmiş.Eşimi zor tutuyorum demiş.Ama her gün şiddet gören bir kadının halinden memnun olduğunu düşünmüyorum.Aşağıya inip adam yokken kadınla mı konuşsam acaba.Hiç bir şey yapmadan vicdanım rahat uyuyamıyorum.

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Aşağıya inme, ara polisi gelsinler baksınlar. Sen bulaşma..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Sen polise şikayetini bildir ve kimliğinin açıklanmamasını iste... Bu noktadan sonra yapabileceğin birşey yok bence...

1|0
    0|0
  • Sen en güzeli kavga esnasında polise şikayet et.Konuşmaya kalkma bence sonra kadın kocamdır döverde severde sanane derse:)))

1|0
    0|0
  • polıse şıkayet et en ıyısı adamı

1|0
    0|0
  • bununla ilgili bir kurum olması lazım ara bildir

1|0
    0|0
  • polisi ara ve ihbar et

1|0
    0|0
    • Yahu polise gidip kaç kadın uzaklaştırma ve koruma istiyor fakat adam bu yasağa uymuyor üstüne şikayet ettiği için gelip kadını öldürüyor.Korumayı sadece kağıtta veriyorlar.Başına daha fazla iş açmaktan korkuyorum açıkçası.

• zor bir durum ama yapılacak başka birşey gelmiyor aklıma allah yardımcısı olsun kadının

• Ya kadin dayak yemeden uyuyamiyormus iste

0|0
    1|0
  • önce kadınla konuş derim

0|0
    1|0
    • Şimdi herhangi bir saatte gündüz inicem diyelim.Adam evde olursa geliş sebebimi başka yere kıvırmam gerekecek.Eğer adam yoksa da hatuna ne söyleyip nasıl konuya gireceğim bu da gergin bir durum..

• aparman görevlisiyle, komşularla bir konuşsan belki, bir şeyler biliyolardır mutlaka, uyarırlar seni de

Kızlar Ne Diyor 1

• Polise sikayet et bence, sen konusmaya kalkma. Eger sizi ev sahibinize sikayet ediyorsa bu kadinin sag solu belli olmaz,

0|0
    0|0
Yükleniyor...