Taekwondo - Wushu, Güreş, Kickbox

Merhaba arkadaşlar. Ben yaklaşık olarak 1 aydır taekwondo yapıyorum. Ayriyetten başka bir spor dalı ile ilgilenmek istiyorum. Gittiğim salonda wushu var. Güreşde cazip geliyo. Kickbox zaten hep yapmak istemişimdir. Siz ne dersiniz yapan var mıbilgilendirebilirmi? Taekwondo ile hangisi iyi gider?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• uzun zamandır taekwondo ile uğraşan biri olarak

tekmeye hiç girme derim,apayrı bir olay çünkü.tamamen tekmeye yoğunlaşmadığın sürece pek bir işine yaramaz.onu söyleyim.

amacına göre değişir.tavsiyem boks + bjj 'dir.

tekmeye hiç girme,apayrı bir olay çünkü.tamamen tekmeye yoğunlaşmadığın sürece pek bir işine yaramaz.onu söyleyim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Taekwondo daha farklı bence ben olsam ona yönelirdim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• madem tekvandon var, al güreşi gitsin bro...

ayrıca şu tekvandoyu bir sevemedim ben yaa :/ çok itici geliyo...

0|0
    0|0
  • jiu jitsu kesinlikle budur bilgin yoksa araştır taekwando yapan birinin çok çabuk kapabileceği oldukça başarılı bir daldır ayrıca ertan balaban araştır bu ismi çok fazla bilgi bulabilirsin bu ismden

0|0
    0|0
  • bence gures yap

0|0
    0|0
  • Bu kebapçıya gidipde ondan bundan ver ortya karışık olsun demek gibi birşey değildir :)) Bir konuda uzmanlaşmak gerekir, Hangisine kabiliyetin varsa sadece onu yapmalısın

0|0
    0|0
  • Bacakların uzunsa Kickbox iyidir.

0|0
    0|0
  • güreş yap kesinlikle :)

0|0
    0|0
    • Babama dedi güreşe gitmek istiyorum. Dediki boyun çok uzun geç kaldın başlamakta halbuki boyum 1.78 cm çok etkilermi boy ?

• evet ben güreş yaptım doğru sölemiş teakwondada yaptım en son mavi kuşakta bıraktım haklı o hocan :)

• Eyvallah hocama söyliyim bir yer bulsun bana :D

• Sen hangisini seviyorsan onu yap

0|0
    0|0
Yükleniyor...